TeknoDiot.com
   
     

Haftanın Oyun Önerileri #1

Haftanın Oyun Önerileri #1 Öneriler Oyun Haberleri

Haftalık olarak sizlere oyun tavsiyeleri sunuyoruz. Oyuncuysanız ve hangi oyunu alacağım derseniz, buyurun gelin biz sizlere oyun tavsiyesinde bulunalım.

Eğer bir oyuncuysanız ve hangi oyunu oynamalıyım derseniz buyurun gelin. Elbette böyle bir listeyi net şekilde oluşturmak çok güç. Çünkü hepimizin içinde kalan, oynamak istediğimiz yapımlar farklılık gösterecektir. Ancak her hafta bu liste devam edeceğinden dolayı oyun önerileri de değişecek haliyle. Lafı fazla uzatmadan sizleri Haftanın oyun önerileri #1 listemizle baş başa bırakıyoruz.

1. Shadow of the Tomb Raider 

Lara Croft’ın Tomb Raider’ı olarak belirleyici anını yaşayın. Tomb Raider gölgesinde Lara, ölümcül bir ormana hakim olmalı, korkunç mezarların üstesinden gelmeli ve en karanlık saatlerinde sebat etmelidir. Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmak için yarışırken, Lara eninde sonunda olması gereken Tomb Raider’e yapılacak. Çıkış tarihi ise 14 Eylül olan oyun şuanda ön siparişte.

Haftanın Oyun Önerileri #1 Öneriler Oyun Haberleri

[button type=”warning” size=”default” link=”https://www.foxngame.com/shadow-of-the-tomb-raider-satin-al” target=”false” disabled=”false”]Oyunu Ucuza Al[/button]

DİĞER OYUNLARA AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ!