TeknoDiot
   
   

Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (18-25 Haziran)

TeknoDiot Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (18-25 Haziran)

Bir haftayı daha geride bıraktık. 18-25 Haziran itibariyle en çok satan oyunlar açıklandı. Gelin bakalım hangi oyunlar 18-25 Haziran tarihleri arasında en çok satış yapmış.

İlk sırada bizi bu hafta Tom Clancy’s Rainbow Six Siege karşılamakta. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’ı ikinci sırada Raft takip etmekte. Üçüncü sırada ise çok listelerde görmediğimiz Jurassic World Evolution yer alıyor. Resmi sponsorumuz olan Foxngameüzerinde en çok satılan 10 oyunu bu haberimizde listeledik.

TeknoDiot Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (18-25 Haziran)

Haftalık en çok oyunları her hafta sizlerle buluşturacağız. Eğer sizde en çok satan oyunlar listesinden bir oyunu satın almak isterseniz tek yapmanız gerek şey oyunun üstüne tıklamanız olacaktır. Foxngame güvenilir ve hızlı işlemleri ile oyuncuların kalbini fethetmekte. Son olarak aşağıdaki en çok satan oyun CD Key ürünleri haricinde ise e-pin olarak yine her hafta olduğu gibi zirvede Wolfteam Joygame Joypara Nakit, ardından ise League of Legends Riot Point geliyor.

:: Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (18-25 Haziran)

  1. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 
  2. Raft
  3. Jurassic World Evolution
  4. Football Manager 2018
  5. Grand Theft Auto 5 (GTA 5)
  6. Assassin’s Creed Odyssey
  7. Playerunknown’s Battlegrounds
  8. The Forest
  9. Assassin’s Creed Odyssey – Deluxe
  10. Garry’s Mod

[ilgiliicerik icerik_id=”19625″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Cevat Yerli Crytek’ten Ayrılıyor!

Serhan Durgutlu

GTA 5’de Narkotik Baskını!

Buğra Noyan

Daha Birkaç Günlük Call of Duty: Warzone Oyunu 15 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Buğra Noyan