Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (11-18 Haziran)

Bir haftayı daha geride bıraktık. 11-18 Haziran itibariyle en çok satan oyunlar açıklandı. Gelin bakalım hangi oyunlar 11-18 Haziran tarihleri arasında en çok satış yapmış.

Tahmin edeceğiniz gibi listenin zirvesinde yeni çıkış yapan ve erken erişimde olan Raft yer alıyor. Raft‘ı ise yine yeni çıkış yapan bir başka oyun olan Playerunknown’s Battlegrounds
takip etmekte. Üçüncü sırada ise Football Manager 2018 yer alıyor. Resmi sponsorumuz olan Foxngame üzerinde en çok satılan 10 oyunu bu haberimizde listeledik.

Haftalık en çok oyunları her hafta sizlerle buluşturacağız. Eğer sizde en çok satan oyunlar listesinden bir oyunu satın almak isterseniz tek yapmanız gerek şey oyunun üstüne tıklamanız olacaktır. Foxngame güvenilir ve hızlı işlemleri ile oyuncuların kalbini fethetmekte. Son olarak aşağıdaki en çok satan oyun CD Key ürünleri haricinde ise e-pin olarak yine her hafta olduğu gibi zirvede Wolfteam Joygame Joypara Nakit, ardından ise League of Legends Riot Point geliyor.

Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (11-18 Haziran)

  1. Raft
  2. Playerunknown’s Battlegrounds
  3. Football Manager 2018
  4. NBA 2K19
  5. Far Cry 5
  6. Assassin’s Creed Odyssey
  7. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Year 3 Pass
  8. World of Warcraft Battle for Azeroth
  9. Vampyr
  10. The Crew 2

Göz atın:   iPhone Sayesinde Apple Dünyanın Dördüncü Oyun Şirketi
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu