«
Haftanın En Çok Satan Oyunları (4-11 Haziran) Foxngame Oyun Haberleri

Bir haftayı daha geride bıraktık. 4-11 Haziran itibariyle en çok satan oyunlar açıklandı. Gelin bakalım hangi oyunlar 4-11 Haziran tarihleri arasında en çok satış yapmış.

Tahmin edeceğiniz gibi listenin zirvesinde yeni çıkış yapan The Crew 2 yer alıyor. The Crew 2‘yi ise yine yeni çıkış yapan bir başka oyun olan Vampyr takip etmekte. Üçüncü sırada ise NBA 2K18 yer alıyor. Resmi sponsorumuz olan Foxngame üzerinde en çok satılan 10 oyunu bu haberimizde listeledik.

Haftalık en çok oyunları her hafta sizlerle buluşturacağız. Eğer sizde en çok satan oyunlar listesinden bir oyunu satın almak isterseniz tek yapmanız gerek şey oyunun üstüne tıklamanız olacaktır. Foxngame güvenilir ve hızlı işlemleri ile oyuncuların kalbini fethetmekte. Son olarak aşağıdaki en çok satan oyun CD Key ürünleri haricinde ise e-pin olarak yine her hafta olduğu gibi zirvede Wolfteam Joygame Joypara Nakit, ardından ise League of Legends Riot Point geliyor.

Haftanın En Çok Satan Oyunları (4-11 Haziran) Foxngame Oyun Haberleri

:: 04-11 Haziran Tarihleri Arasında En Çok Satan Oyunlar

  1. The Crew 2
  2. Vampyr
  3. NBA 2K18
  4. Football Manager 2018
  5. Raft
  6. Playerunknown’s Battlegrounds
  7. World of Warcraft Battle for Azeroth
  8. Far Cry 5
  9. Black Desert Online Steam
  10. State of Decay 2

Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *