Haftanın En Çok Satan Oyunları (30 Temmuz - 5 Ağustos)

Haftanın En Çok Satan Oyunları (30 Temmuz – 5 Ağustos)

Abone Ol 

Bir haftayı daha geride bırakacağız. 30 Temmuz – 5 Ağustos itibariyle en çok satan oyunlar açıklandı. Gelin bakalım hangi oyunlar 30 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında en çok satış yapmış.

İlk sırada bizi bu hafta PUBG karşılamakta. İkinci sırada Raft üçüncü sırada yepyeni bir oyun olan The Crew 2  yer almakta. Dördüncü sırada ise çok listelerde görmediğimiz  NBA 2K19 yer alıyor. Resmi sponsorumuz olan Foxngame üzerinde en çok satılan 7 oyunu bu haberimizde listeledik.

[sp-related style=”dark” id=”26992″] [sp-related style=”dark” id=”27036″]

Haftalık en çok oyunları her hafta sizlerle buluşturacağız. Eğer sizde en çok satan oyunlar listesinden bir oyunu satın almak isterseniz tek yapmanız gerek şey oyunun üstüne tıklamanız olacaktır. Foxngame güvenilir ve hızlı işlemleri ile oyuncuların kalbini fethetmekte. Son olarak aşağıdaki en çok satan oyun CD Key ürünleri haricinde ise e-pin olarak yine her hafta olduğu gibi zirvede Wolfteam Joygame Joypara Nakit, ardından ise League of Legends Riot Point geliyor.

Haftanın En Çok Satan Oyunları (30 Temmuz - 5 Ağustos)

:: Haftanın En Çok Satan Oyunları (30 Temmuz – 5 Ağustos)

  • PUBG
  • Raft
  • The Crew 2
  • NBA 2K19
  • Vampyr
  • Shadow of the Tomb raider
  • NFS Payback
Göz atın:   Dijital Oyun Tasarımı Eğitimi'nin Birinci Aşaması Tamamlandı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu