Haftanın En Çok Satan Oyunları (26 Kasım-2 Aralık)

Bir haftayı daha geride bırakacağız. 26 Kasım-2 Aralık itibariyle en çok satan oyunlar açıklandı. Gelin bakalım hangi oyunlar 26 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında en çok satış yapmış.

İlk sırada bizi bu hafta Battlefield 5 karşılamakta. İkinci sırada Grand Theft Auto 5 üçüncü sırada Hitman 2 yer almakta. Resmi sponsorumuz olan Foxngame üzerinde en çok satılan 10 oyunu bu haberimizde listeledik.

Haftanın En Çok Satan Oyunları (26 Kasım-2 Aralık) Foxngame Oyun Haberleri

Haftalık en çok oyunları her hafta sizlerle buluşturacağız. Eğer sizde en çok satan oyunlar listesinden bir oyunu satın almak isterseniz tek yapmanız gerek şey oyunun üstüne tıklamanız olacaktır. Foxngame güvenilir ve hızlı işlemleri ile oyuncuların kalbini fethetmekte. Son olarak aşağıdaki en çok satan oyun CD Key ürünleri haricinde ise e-pin olarak yine her hafta olduğu gibi zirvede Wolfteam Joygame Joypara Nakit, ardından ise League of Legends Riot Point geliyor.

:: Haftanın En Çok Satan Oyunları (26 Kasım-2 Aralık)

Battlefield 5
Grand Theft Auto 5
Hitman 2
NBA 2K19
Metro Exodus
Artifact
Football Manager 2019
Assassins Creed Odyssey
PUBG
Just Cause 4


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı