Haftanın En Çok Satan Oyunları (17-23 Eylül)

Haftanın En Çok Satan Oyunları (17-23 Eylül)

Abone Ol 

Bir haftayı daha geride bırakacağız. 12 Eylül – 23 Eylül itibariyle en çok satan oyunlar açıklandı. Gelin bakalım hangi oyunlar 17 Eylül – 23 Eylül tarihleri arasında en çok satış yapmış.

İlk sırada bizi bu hafta Assassins Creed Odyssey karşılamakta. İkinci sırada FIFA 19 üçüncü sırada Shadow of the Tomb Raider yer almakta. Resmi sponsorumuz olan Foxngame üzerinde en çok satılan 12 oyunu bu haberimizde listeledik.

[sp-related style=”dark” id=”29548″]

Haftalık en çok oyunları her hafta sizlerle buluşturacağız. Eğer sizde en çok satan oyunlar listesinden bir oyunu satın almak isterseniz tek yapmanız gerek şey oyunun üstüne tıklamanız olacaktır. Foxngame güvenilir ve hızlı işlemleri ile oyuncuların kalbini fethetmekte. Son olarak aşağıdaki en çok satan oyun CD Key ürünleri haricinde ise e-pin olarak yine her hafta olduğu gibi zirvede Wolfteam Joygame Joypara Nakit, ardından ise League of Legends Riot Point geliyor.

:: Haftanın En Çok Satan Oyunları

Haftanın En Çok Satan Oyunları (17-23 Eylül)

  • Assassins Creed Odyssey
  • FIFA 19
  • Shadow of the Tomb Raider
  • Football Manager 2019
  • NBA 2K19
  • PES 2019
Göz atın:   Bu Hafta Piyasaya Çıkacak Olan Oyunlar (14 Ağustos - 20 Ağustos 2017)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu