Haftanın En Çok Satan Oyunları

Oyun sektörü her geçen ay gelişiyor ve yeni oyunlar dahil oldukça ortalık kızışıyor. Peki bu hafta en çok satan oyunlar neler?

Kasımın son haftasında oyun satış listesinde değişim olmadı. Çıktığı günden beri satış listesini alt üst eden Call Of Duty: WWII kasımın son haftasında da koltuğunu bırakmadı ekim ayının birincisi olan FİFA 18’i çıktığı hafta geride bırakan Call Of Duty satışları gayet güzel gitmekte.

Listenin devamına gelecek olursak ekim ayının birincisi olan FİFA 18 beklenilenden çok az bir başlangıçla satışa başlayan Gran Turismo Sport‘un önünde olup 2. sırada ve halen sırasını korumakta.

Haftanın En Çok Satan Oyunları

https://teknodiot.com/assassins-creed-originsin-sistem-gereksinimleri-3243.html

Aldığı tüm eleştirilere rağmen listenin 4. sırasında yer bulan Star Wars : Battlefront 2‘nin ardından Assasin’s Creed: Origins yer almakta yeni oyun konsollarından biri olan Nintendo Switch‘e özel olarak çıkartılan Mario oyunu olan Super Mario Odyssey’de bu listede 6. sıraya ulaşmayı başarmış.

:: Bu Haftanın En Çok Satan Oyunları

1- Call of Duty: WWII
2- FIFA 18
3- Gran Turismo Sport
4- Star Wars Battlefront II
5- Assassin’s Creed Origins
6- Super Mario Odyssey
7- Forza Motorsport 7
8- Mario Kart 8 Deluxe
9- Grand Theft Auto V
10- Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Göz atın:   Bir Ücretsiz Oyun Daha! Yetişen Alıyor!
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu