TeknoDiot.com
   
     

Haftanın En Çok Satan Oyunlar Neler?

Haftanın En Çok Satan Oyunlar Neler? Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Oyun sektörü her geçen ay gelişiyor ve yeni oyunlar dahil oldukça ortalık kızışıyor. Peki haftanın en çok satan oyunlar neler?

Aralık ayının ilk haftasında oyun satışlarında zirvedeki isimler pek değişmedi diyebiliriz. Artık 2017’nin son demlerindeyiz. Oyun sektörü için güzel bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Call of Duty: WWII, geçtiğimiz hafta bırakmadığı birinciliği bu haftada liderliği kaptırmayarak yine ilk sırada yerini almayı başardı.

Haftanın En Çok Satan Oyunlar Neler? Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Futbol oyun tutkunlarının vazgeçemediği FIFA 18 bu hafta ikinci sırada yer alırken onu üçüncü sırada da Star Wars: Battlefront 2 takip ediyor. Ubisoft’un şuandaki göz bebeği olan Assassin’s Creed Origins, beşinci sıraya geriledi. Lafı fazla uzatmadan sizleri haftanın en çok satan oyunları ile baş başa bırakıyoruz.

1 – Call of Duty: WWII
2 – FIFA 18
3 – Star Wars Battlefront II
4 – Super Mario Odyssey
5 – Assassin’s Creed Origins
6 – Grand Theft Auto V
7 – Mario Kart 8 Deluxe,
8 – WWE 2K18
9 – The Sims 4
10 – Lego Marvel Super Heroes 2


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.