TeknoDiot
     
     
     

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

Haftanın en çok indirilen filmleri belli oldu. Yine karşımızda haftanın en çok filmleri yer alıyor. Bu hafta en çok hangi filmler indirildi sizce? İşte o en çok indirilen filmler.

Haftanın en çok indirilen filmleri Torrent üzerinden korsan olarak indirilmiş durumda. İçerik üreticileri uzun yıllardır Torrent’in önüne geçemediler ve hala geçemiyorlar.

[ilgiliicerik icerik_id=”14995″]

Bu haftanın en çok filmleri belli oldu. Bakalım 30 Nisan itibarıyla geride bıraktığımız hafta en çok hangi filmler indirilmiş? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıda yer almakta. 30 Nisan tarihi itibari en çok indirilen filmleri belli oldu. İçerik üreticiler, film yapımcıları ve diğer üreticiler uzun yıllardır Torrent’den çok çekti halen çekmekte. Lafı fazla uzatmadan sizleri haberimizle bırakıyoruz. Geçen haftanın en çok indirilen filmlerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”16164″]

“Sıradaki filmlere aşağıdaki sayfalardan devam edebilirsiniz.”

1 – Avengers: Sonsuzluk Savaşı

https://youtu.be/wm2Q-3bIW5c

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5

SAYFA 6SAYFA  7SAYFA 8SAYFA 9SAYFA 10

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (13 Eylül 2019)

Buğra Noyan

Merakla Beklenen Captain Marvel Filminin Posteri Yayınlandı

Buğra Noyan

Game of Thrones Hayranlarını Sarsan Ölüm Haberi!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.