«
Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim İnternet Haberleri Kampanya Sektörel Haberler

Survivor 2018 kapsamında Hepsiburada iş ortaklığına giderek bu hafta sonuna özel telefon ve aksesuarlarında 1000 TL’ye varan indirime gitii. Hepsiburada Sembol Kampanyası’nda sürprizler ve fırsatlar her hafta yenileniyor.

Geçen hafta PC  ve ekipmanlarında %18 KDV indirimine gitmişti.  Sembol Kampanyası’nda sürprizler ve fırsatlar her hafta yenileniyor. Kaçırmak istemiyorsan gözünü Hepsiburada’dan ayırma. Öncelikle şunu diyelim; bu kampanya, satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde geçerlidir.

[ilgiliicerik icerik_id=”13421″]

Sembol Kampanyası dahilinde indirimiyle beraber akıllı telefon, giyilebilir cihazlar ve aksesuarlar gibi daha fazla ürüne hafta sonuna özel indirim ile birlikte sahip olabileceksiniz. Hafta sonunuz Hepsiburada ile daha iyi olacak.

:: Kampanya Dahilindeki Diğer Ürünler İçin Tıklayın

Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim İnternet Haberleri Kampanya Sektörel Haberler   Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim İnternet Haberleri Kampanya Sektörel Haberler   Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim İnternet Haberleri Kampanya Sektörel Haberler


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *