Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim

Hafta Sonuna Özel Hepisburada’da 1000 TL’ye Varan İndirim

Abone Ol 

Survivor 2018 kapsamında Hepsiburada iş ortaklığına giderek bu hafta sonuna özel telefon ve aksesuarlarında 1000 TL’ye varan indirime gitii. Hepsiburada Sembol Kampanyası’nda sürprizler ve fırsatlar her hafta yenileniyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Geçen hafta PC  ve ekipmanlarında %18 KDV indirimine gitmişti.  Sembol Kampanyası’nda sürprizler ve fırsatlar her hafta yenileniyor. Kaçırmak istemiyorsan gözünü Hepsiburada’dan ayırma. Öncelikle şunu diyelim; bu kampanya, satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde geçerlidir.

[ilgiliicerik icerik_id=”13421″]

Sembol Kampanyası dahilinde indirimiyle beraber akıllı telefon, giyilebilir cihazlar ve aksesuarlar gibi daha fazla ürüne hafta sonuna özel indirim ile birlikte sahip olabileceksiniz. Hafta sonunuz Hepsiburada ile daha iyi olacak.

:: Kampanya Dahilindeki Diğer Ürünler İçin Tıklayın

Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim

Göz atın:   İnternetin Yeni Tehlikesi: PirateMatryoshka

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!