TeknoDiot
     
     
     

Hafta Sonuna Özel Hepisburada’da 1000 TL’ye Varan İndirim

Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim

Survivor 2018 kapsamında Hepsiburada iş ortaklığına giderek bu hafta sonuna özel telefon ve aksesuarlarında 1000 TL’ye varan indirime gitii. Hepsiburada Sembol Kampanyası’nda sürprizler ve fırsatlar her hafta yenileniyor.

Geçen hafta PC  ve ekipmanlarında %18 KDV indirimine gitmişti.  Sembol Kampanyası’nda sürprizler ve fırsatlar her hafta yenileniyor. Kaçırmak istemiyorsan gözünü Hepsiburada’dan ayırma. Öncelikle şunu diyelim; bu kampanya, satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde geçerlidir.

[ilgiliicerik icerik_id=”13421″]

Sembol Kampanyası dahilinde indirimiyle beraber akıllı telefon, giyilebilir cihazlar ve aksesuarlar gibi daha fazla ürüne hafta sonuna özel indirim ile birlikte sahip olabileceksiniz. Hafta sonunuz Hepsiburada ile daha iyi olacak.

:: Kampanya Dahilindeki Diğer Ürünler İçin Tıklayın

Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim Hafta Sonuna Özel Hepisburada'da 1000 TL'ye Varan İndirim

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


E-Devlet Üzerinden Tramer Sorgulama Nasıl Yapılır?

Uğur Aydemir

Sektörün Lideri DJI Başarısının Sırrını Paylaşıyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.