H1Z1 Ücretsiz Oldu!

Bir hafta öncesinden yapımcı firma tarafından erken erişime bırakılan oyun modlarından sonra yapımcı firma keskin bir dönüş yaptı. Bugün saat 10'da ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Herkesinde aklında takılmış olan oyunu ücretli alanların ücretsiz oyun oynayanlardan farkı olacak mı?
h1z1 ücretsiz
  • Uğur Aydemir Uğur Aydemir

Oyun yapımcıları tarafından yapılan açıklamaya göre H1Z1 gelen güncelleme ile birlikte ücretsiz oluyor.

Bir hafta öncesinden yapımcı firma tarafından erken erişime bırakılan oyun modlarından sonra yapımcı firma keskin bir dönüş yaptı. Bugün saat 10’da ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Herkesinde aklında takılmış olan oyunu ücretli alanların ücretsiz oyun oynayanlardan farkı olacak mı?

Firma ise bu soruyu şu şekilde cevapladı:
“Erken Erişim’de geçirdiğimiz süre boyunca oyuna dayalı harika kararlar vermemize yardımcı olan tüm sadık oyuncularımıza, aşağıdakileri içeren “H1Z1 Takdir Paketi” ile oyunu satın alan herkesi ödüllendireceğiz:

  • Gasrunner Hoodie
  • Bloom Survivor T-Shirt
  • Splinter Camo ARV
  • 10 Victory Crates
  • 10,000 Skulls”

Oyun ücretsiz olduktan sonra yapımcı firmayı desteklemek amaçlı oyun içinde 20$, 50$ veya 100$ karşılığında satın alınabilen ve çeşitli kaplamalar, kasalar ve Kafatasları (H1Z1’in oyun içi para birimi) içeren yeni satın alınabilir DLC paketleri eklenecek. Bunları satın alarak firmaya destek olabileceksiniz.

GÜNCELLEME: H1Z1 Şuanda Steam’de ücretsiz olarak yayınlandı! Oyunu ücretsiz indirip oynamak için tıklayın!

h1z1 ücretsiz