teknodiot.com
   
     

H1Z1 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

H1Z1 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam’in popüler oyunları arasında olan H1Z1 oyunu yakın zamanda oyuncuları sevindirecek bir haber ile geliyor. H1Z1 ücretsiz oluyor.

hayatta kalma oyunlarının bu sıralar ardı arkası kesilmiyor. H1Z1 olsun PUBG’de hayatta kalma oyunu sayılmakta. Bu tür oyunlar gerçekten hem heyecanlı hemde strateji gerektiren oyunların başlarında sıralaya bildiğimiz yapımlar. H1Z1’i hemen indirmek için aşağıdaki H1Z1 görseline tıklayabilirsiniz.

H1Z1 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

https://teknodiot.com/24-tl-fiyat-etiketine-sahip-olan-oyunkisa-sureligine-ucretsiz-oldu-7548.html

H1Z1 Ücretsiz Oluyor!

Playerunknown’s Battlegrounds‘a yenik düşen H1Z1, rekabet maratonundan henüz ayrılamayarak kampanyalar ile oyuncuları kendine çekmeye çalışıyor. PUBG yokken H1Z1 vardı unutmayın. Sızdırılan bilgilere göre 14 – 21 Aralık arasında kapılarını tüm H1Z1 alacak oyunculara açacak ve ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Hafta boyunca  H1Z1’in yüzde 75 indirimli bir şekilde satışta olacağının altını da çizelim. H1Z1 oyunu,  2016’nın Şubat ayında piyasada yerini almıştı. Ancak 1 hafta boyuncu sadece ücretsiz oynayabilirisin daha sonra oyuna giriş yapamazsınız onun yerine %75 indirimden faydalanarak. H1Z1’i 31₺’den 7.75₺’ye indirimle satın alabilirsiniz.

H1Z1 oyununun PUBG’ye yetişmesi gerçekten zor ancak imkansız değil. Ancak diğer taraftan PUBG PC platformundan başa bir platforma da gelmişti. Xbox One için çıkan Playerunknown’s Battlegrounds‘a yetişmek, H1Z1 için oldukça zorlu olacaktır.