TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Hızlı ve Öfkeli’de Anlaşmazlık Söz Konusu

Hızlı ve Öfkeli’de Anlaşmazlık Söz Konusu

Hızlı ve Öfkeli'de Anlaşmazlık Söz Konusu

Hızlı ve Öfkeli 9‘un ertelendiği hemen buradan açıklayalım. Hızlı ve Öfkeli serisini sevenleri ise çok üzülmüşlerdi.

:: John Wick 3 Geliyor!

:: İşte Haftanın En Fazla İndirilen Filmleri!

Şimdi de Hızlı ve Öfkeli 9’un ertelemesinin perde arkası çıktı. Tyrese Gibson‘ın açıklamalarına bakılırsa Hızlı ve Öfkeli ailesini zorlu günler bekliyor. Hatırlayanlarınız veya görenleriniz oluş olabilir. Twitter üzerinden yapılan bir açıklamada Hızlı ve Öfkeli 9’un 10 Nisan 2020 tarihine kaydırılmıştı.

Hızlı ve Öfkelinin ertelenmesinde pek çok farklı iddia söz konusu oldu. Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın rol alacağı kardeş film olduğu anlaşıldı. İkilinin kendi Hızlı ve Öfkeli filmine başlayacakları belli oldu. Ancak projenin ne zaman çekileceği ve izleyici karşısına çıkacağı henüz belli değildi. Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın alacağı bir başka film Hızlı ve Öfkeli 9’dan önce vizyona girecek gibi görünüyor.

Asıl olay ise şöyle Hızlı ve Öfkeli film ekibi tarafından pek iyi karşılanmamış durumda olduğununda altını çizelim. Hızlı ve Öfkeli filminin oyuncu ekibinden olan Tyrese Gibson yaptığı paylaşımlarla Dwayne Johnson’a ateş püskürdü.

Tyrese Gibson yaptığı bir paylaşımda ““palyaço” sözleriyle tanımlayan Tyrese Gibson, Dwayne Johnson’ın aileyi böldüğünü iddia etti. Hızlı ve Öfkeli ailesinin birlikte hareket ettiğini ve solo projelerin sıcak karşılanmadığını” ifade etti. Şuanlık bu konu hakkında Dwayne Johnson tarafından bir açıklama yok. Anlayacağınız Hızlı ve Öfkeli ekibi biraz dağılmış durumda. Vin Diesel ve Dwayne Johnson’ın da uzun süredir kavgalı olduğu biliniyor. Ekip arasındaki bu ayrışmanın Hızlı ve Öfkeli serisini nasıl etkileyeceğ en merak edilen tarafı şuan ki durum film senaryosından da heyecanlı bence.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Nokia, 5G İçin Intel ile Çalışacak

Buğra Noyan

Alışverişlerde Kripto Para Dönemi Başlıyor

Buğra Noyan

İşte Netflix’in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.