Hızlı ve Öfkeli’de Anlaşmazlık Söz Konusu

Hızlı ve Öfkeli 9‘un ertelendiği hemen buradan açıklayalım. Hızlı ve Öfkeli serisini sevenleri ise çok üzülmüşlerdi.

:: John Wick 3 Geliyor!

:: İşte Haftanın En Fazla İndirilen Filmleri!

Şimdi de Hızlı ve Öfkeli 9’un ertelemesinin perde arkası çıktı. Tyrese Gibson‘ın açıklamalarına bakılırsa Hızlı ve Öfkeli ailesini zorlu günler bekliyor. Hatırlayanlarınız veya görenleriniz oluş olabilir. Twitter üzerinden yapılan bir açıklamada Hızlı ve Öfkeli 9’un 10 Nisan 2020 tarihine kaydırılmıştı.

Hızlı ve Öfkelinin ertelenmesinde pek çok farklı iddia söz konusu oldu. Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın rol alacağı kardeş film olduğu anlaşıldı. İkilinin kendi Hızlı ve Öfkeli filmine başlayacakları belli oldu. Ancak projenin ne zaman çekileceği ve izleyici karşısına çıkacağı henüz belli değildi. Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın alacağı bir başka film Hızlı ve Öfkeli 9’dan önce vizyona girecek gibi görünüyor.

Asıl olay ise şöyle Hızlı ve Öfkeli film ekibi tarafından pek iyi karşılanmamış durumda olduğununda altını çizelim. Hızlı ve Öfkeli filminin oyuncu ekibinden olan Tyrese Gibson yaptığı paylaşımlarla Dwayne Johnson’a ateş püskürdü.

Tyrese Gibson yaptığı bir paylaşımda ““palyaço” sözleriyle tanımlayan Tyrese Gibson, Dwayne Johnson’ın aileyi böldüğünü iddia etti. Hızlı ve Öfkeli ailesinin birlikte hareket ettiğini ve solo projelerin sıcak karşılanmadığını” ifade etti. Şuanlık bu konu hakkında Dwayne Johnson tarafından bir açıklama yok. Anlayacağınız Hızlı ve Öfkeli ekibi biraz dağılmış durumda. Vin Diesel ve Dwayne Johnson’ın da uzun süredir kavgalı olduğu biliniyor. Ekip arasındaki bu ayrışmanın Hızlı ve Öfkeli serisini nasıl etkileyeceğ en merak edilen tarafı şuan ki durum film senaryosından da heyecanlı bence.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı