GTA: Online’a Ait Yeni Bir Araç Görücüye Çıktı

Rockstar Games’in en çok satan oyunlarının listesinde birinci sırada yer alan GTA’nın Online sürümüne yeni araç geliyor. Grand Theft Auto: Online’a ait yeni bir araç görücüye çıktı.

Sevgililer Günü‘ne özel bir kampanya düzenleyen Rockstar, yeni araçlar ve indirimleri oyunculara sunmuştu. Sevgililer Günü’ne özel bir araç ve görevlerden alınan iki misli deneyim puanları, elbette GTA: Online’a oyuncu çekmeyi başarmış ve oyuncu sayısını da yükseltmişti. Her zamanki gibi GTA: Online‘a araç eklemeye devam eden Rockstar, yeni aracı dün tanıttı.

[ilgiliicerik icerik_id=”8438″]

“Yeni” bir model olarak eklenen Karin 190z Sports Classic, aslında 1970‘lerden kalma bir şasiye sahip. Rockstar’ın ise Karin 190z’yi, Japonya’da bir ara popüler olan Datsun marka araçlardan esinlendiği kolayca anlaşılabiliyor, aracı almak istiyorsanız Legendary Autosport‘ta 900.000GTA$‘dan satılmaya başlandı. Rockstar, sadece araç listesine yeni bir tane eklemekle beraber, aynı zamanda çoğu pahalı eşyayı da indirime sokmuş bulunmakta. Lüks yat ve araçlarda yapılan indirimler ise %25 ve %30 arasında bulunuyor.

Geçtiğimiz aylarda oyunculara ücretsiz olarak yayınlanan Doomsday Heist ile beraber gelen ve oyunun içerisinde bulunan dövmeler de %25‘lik bir indirimde bulunuyor. Yaklaşık bir hafta boyunca sürecek olan bu indirimleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanız bizden tavsiye edilir.

GTA: Online'a Ait Yeni Bir Araç Görücüye Çıktı

Kaynak

Göz atın:   2017'nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu