«
GTA V'te Red Dead Redemption 2'ye Ait Bilgiler Bulundu Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

GTA V, yakın zaman içerisinde Doomsday Heist ile içeriğe dolmuş ve üzerine tekrar oyuncu çekmişti.

Yeni eklenen içerikler beraber arayışa başlayan Team Guru, yüklenen dosyaların içindeRed Dead Redemption 2‘ye ait yeni bilgiler buldu. Bilgiler arasında yeni görevler ve silah takasıgibi bir mekanikler ortaya çıkıyor.

https://teknodiot.com/pubgnin-xbox-surumunde-gizli-bir-grafik-ayar-menusu-var-7729.html

Görevleri sorunsuz bir şekilde bitirmenin sonucu “Golden Gun” ile ödüllendiriliyor

Team Guru adındaki gizem avcıları, bu sene içerisinde GTA V’te bulunan bir UFO gizeminiçözmüşlerdi. Rockstar tarafından yayınlanan Doomsday Heist’a girişen Team Guru, yakın zamanda çıkacak olan RDR2’nin karşılıklı görevlerini buldu.

Yani kısaca GTA: Online‘da bazı görevleri bitirmek, size RDR2’ye ait özel silahlar ve kutulara erişim sağlayacak. Team Guru’nun bahsettiğine göre ilk olarak kafadan vurma görevleri ile beraber Red Dead Redemption 2’de özel bir silah açacaklarını gösteren bir görevi GTA V’te buldu. Aşağıdaki videoda ise Team Guru’nun yayınladığı videoyu izleyebilirsiniz.

Kaynak: MK


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *