GTA Online'da Büyük Sürpriz! - TeknoDiot.com

GTA Online’da Büyük Sürpriz!

Abone Ol 

GTA Online oyuncusuysanız bu haber size göre! GTA Online, oyun piyasasına çıkışının 4. yılı şerefine tüm oyunculara 400.000 GTA Doları dağıtılıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

GTA 5 ile birlikte oyuncuların gönlünde taht kuran GTA Online’ın 4.yılına özel büyük bir süpriz oyuncuları bekliyor. Rockstar Games, oyunun 4ncü yılı şerefine önümüzdeki hafta oyuna giriş yapan herkese 400.000 GTA Dolarıveriyor. 6 Kasım’a kadar oyuna giren herkese koşulsuz şartsız verilecek olan 400.000 dolar, 6-13 Kasım arasında oyunadaki banka hesabınıza yüklenecek.

Eğer bir GTA Online oyuncusuysanız bu haber tam size göre diyebiliriz.  400.000 oyun doları veriyor gerçek paraya çevirirsek bu tam 6 dolarlık bir hediye oluyor. Smuggler’s Run genişleme paketinnde bir Hangar almanıza da oldukça yakınlaştıracak. Önümüzdeki hafta oyun tarafından yapılan bir jest de Cadılar Bayramı temalı. Oyuna bahsettiğimiz tarihlere kadar giriş yapan oyuncular üç tane de Cadılar Bayramı tişörtüne sahip olacak.

:: Razer, Yeni Cynosa Chroma Klavyelerini Tanıttı

:: Assassin’s Creed Origins’in 4K Çıkış Fragmanı Yayınlandı

GTA Online'da Büyük Sürpriz!

Göz atın:   2018 Steam Ödülleri Sahiplerini Buldu, İşte Kazananlar Oyunlar!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu