TeknoDiot
     
     
     

GTA Online’a Yepyeni Bir Mod!

GTA Online'a Yepyeni Bir Mod!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan GTA 5’in online’ı yani GTA Online, yepyeni bir moda kavuşuyor.

GTA Online, temelini oluşturan GTA V‘in piyasaya sürülmesinin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen her geçen gün artan kullanıcısıyla büyük başarıla adım adım ilerliyor. Rockstar Games‘e büyük paralar kazandırmayı da ihmal etmedi tabi.

Rockstar Games‘ın sevilen oyunu GTA Online, Stunt Races özelliğinin bir sonraki sürümü olan Transform Races, birbirinden heyecanlı dakikaları barındırıyor. Güncellemeyle birlikte iki mod daha geliyor. GTA Online‘ın içeriği ile normalde olduğu gibi, bu düzeltme ekinde de birkaç ilave araç bulunmakta. Örneğin, Avcı saldırı helikopteri P-40, köpek balığı ağzı şeklinde boyanmış bir AH-64 Apache helikopteri ve süper arabalar. Bunların hepsi bu ay içerisinde gelecek DLC’yle sunulacak.

GTA Online’da bir çok mod bulunuyor. GTA Online ülkemizde de YouTube üzerinden epey bir oyun videoları yer alıyor. Dünya çapında GTA Online oynayan aktif kullanıcı sayısı oldukça fazla. Ülkemizde de oyunculara modlar sayesinde eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


WhatsApp’ın Nasıl Para Kazanacağını Zuckerberg Açıkladı

Uğur Aydemir

Toyota’dan RAV4 Hybrid Passion X-Sport Modeli

Buğra Noyan

2019 Yılında Mobil Oyun İndirme Rakamı 40 Milyara Yükselecek!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.