«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. GTA Online’a Yepyeni Bir Mod!

GTA Online’a Yepyeni Bir Mod!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan GTA 5’in online’ı yani GTA Online, yepyeni bir moda kavuşuyor.

GTA Online, temelini oluşturan GTA V‘in piyasaya sürülmesinin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen her geçen gün artan kullanıcısıyla büyük başarıla adım adım ilerliyor. Rockstar Games‘e büyük paralar kazandırmayı da ihmal etmedi tabi.

Rockstar Games‘ın sevilen oyunu GTA Online, Stunt Races özelliğinin bir sonraki sürümü olan Transform Races, birbirinden heyecanlı dakikaları barındırıyor. Güncellemeyle birlikte iki mod daha geliyor. GTA Online‘ın içeriği ile normalde olduğu gibi, bu düzeltme ekinde de birkaç ilave araç bulunmakta. Örneğin, Avcı saldırı helikopteri P-40, köpek balığı ağzı şeklinde boyanmış bir AH-64 Apache helikopteri ve süper arabalar. Bunların hepsi bu ay içerisinde gelecek DLC’yle sunulacak.

GTA Online’da bir çok mod bulunuyor. GTA Online ülkemizde de YouTube üzerinden epey bir oyun videoları yer alıyor. Dünya çapında GTA Online oynayan aktif kullanıcı sayısı oldukça fazla. Ülkemizde de oyunculara modlar sayesinde eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *