GTA Online’a Yeni Araçlar Eklenmeye Devam Ediyor

Doomsday Heist‘dan sonra Grand Theft Auto: Online‘a eklenen yeni araçlar ve etkinliklerin sonu gelmiyor. İşte detaylar.

Doomsday Heist’ta araçlargörevler ve yeni eşyalar konusunda bir hayli kendini aşan Rockstar, birkaç hafta sonrasında farklı araçlar ekleyerek (hatta bir tanesini oyunculara hediye ederek) 2018 yılına harika bir şekilde giriş yapmıştı ve oyuncuların yeni yılını kutlamıştı. Her ne kadar yılbaşı geçeli birkaç gün olsa da Rockstar, GTA:Online‘a yeni içerikler eklemeye devam ediyor.

https://teknodiot.com/kripto-para-borsasi-rekora-ulasti-8811.html

Sıra yeni bir ralli arabasında

Doomsday Heist‘ın çıkışından beri eklenen yeni arabalar, güncellemenin gözdesi olarak kabul ediliyor. İlk olarak SUV, sonra klasik ve sport araçları ile devam eden güncellemelerin sonuncusunda ralli için özel hazırlanmış bir araç bulunuyor. Annis Savestra Sport Classic, son eklenen güncelleme ile oyun içinde belirli satış yerlerinde satışa çıktı. Bununla beraber halen yılbaşı havasını kapatmayan Rockstar, çoğu yatapartman dairesi ve araçlarda indirim fırsatlarını devam ettiriyor.

Tabii, bu tür eşyaların alınması için yüksek bir miktarda para gerektiği doğru, fakat Rockstar belirli etkinliklerde çifte GTA$ ve RP hediye etmeye devam ediyor.

GTA Online'a Yeni Araçlar Eklenmeye Devam Ediyor

Kaynak: MK

Göz atın:   OnePlus Hata Bulan Kullanıcılara Ödül Vereceğini Duyurdu!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu