GTA 6’nın İnternet Sitesinde Heyecanlandıran Güncelleme

Rockstar Games’in heyecanla beklenen GTA 6 oyunu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. GTA 6’nın sitesinde bir hareketlilik mevcut.

Rockstar Games, oyun ile ilgili bu zamana kadar her hangi bir detay ne de bilgi paylaştı. Perde arkasında oyunun geliştirildiği hatta tamamlandığı bile düşünülüyor.

GTA 6 web sitesi 23 Mart’ta güncellendi. Bu güncelleme tabii ki oyuncuları heyecanlandırmaya yetti. Grand Theft Auto 6 duyurusu yakında mı? Reddit kullanıcısı Bozidarilic tarafından tespit edildiği gibi , GTA 6 web sitesi daha önce ziyaretçileri standart Rockstar Games web sitesine yönlendirdi – ancak artık böyle görünmüyor.

GTA’nın yayıncılarından bir tanesi olan Take-Two Interactive, “www.gtavi.com” isimli internet sitesinin alan adına sahip. Kullanıcılar, geçtiğimiz dönemlerde bu internet sitesine eriştikleri zaman Rockstar Games’in orijinal internet sitesine yönlendiriliyorlardı. Ancak artık böyle durum söz konusu değil. Çünkü 23 Mart’ta yapılan bir güncelleme, bu internet sitesinin hem yönlendirmesini kaldırdı hem de siteye erişimi tamamen kapattı.

GTA 6'nın İnternet Sitesinde Heyecanlandıran Güncelleme

Bulgularını GTA6 web sitesinin 23 Mart 2020’de bir güncelleme aldığını gösteriyor. Ama oyunun ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor. Belki bu yıl içerisinde veya daha önümüzdeki yıllar arasında tanıtılacağı söyleniyor. GTA 5 efsane bir oyun iken GTA 6 bu oyunun altında kalamayacağına göre geliştirme ve yayınlama süreci 2022 yılına kadar sürebilir.

Lakin 2023 yılını bulmadan GTA 6 oyununu oynayacağımızdan emin olabilirsiniz. Henüz kaynakları belli olmayan bu görsellere baktığımızda 1 tane oyun içi, 2 tane de ara sahneden alınan görsel görüyoruz. Oyun içi görselde devasa bir yolcu uçağının yanı sıra GTA serisine benzer bir harita tasarımı da dikkat çekiyor.

Rockstar Games firması tüm geliştirdiği oyunlarda geliştirme süresi boyunca gizliliği ön planda tutmaktadır. Bu nedenle oyun severlerin yaptığı teoriler oyun hakkında bilgi alma konusunda tek şans olarak öne çıkıyor.

Göz atın:   İlk Kavisli Ekrana Sahip Telefon Xiaomi Mi MIX Alpha'nın Tasarım Görselleri Sızdı

GTA 6'nın İnternet Sitesinde Heyecanlandıran Güncelleme

İlgili Makaleler

Sony firmasının oyun konsolu olan PlayStation 4 uzun zamandır kullanılıyor ve yeni teknolojilere uygunluğu tartışma konusu oldu. PlayStation 5 ise uzun bir süredir geliştirilme aşamasında. Oyun konsollarında devrim yaratacak olan bu makine için Sony firmasının Rockstar firması ile görüşmeler yaptığı ve her iki ürünün de yakın tarihlerde çıkması için anlaşma yapıldığı söylenmektedir. GTA 5 bile bugün birçok bilgisayarın gücünü aşan özelliklere sahipken GTA 6 sadece PlayStation 5 için üretilebilir.

GTA 6 ile ilgili makalelerimizi takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu