GTA 6 Çıkış Tarihi | TeknoDiot.com
arama

GTA 6’nın Çıkış Tarihi Açıklanmış Olabilir

Rockstar'ın başarılı açık dünya oyunu GTA serisinin yeni oyunu GTA VI'yı merakla beklendiğini söyleyebiliriz. GTA VI olarak geçiyor olsa da biz GTA 6 diyelim. Rockstar, GTA 6'nın çıkış tarihini açıklamış olabilir!
     
GTA 6'nın Çıkış Tarihi Açıklanmış Olabilir!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Rockstar’ın başarılı açık dünya oyunu GTA serisinin yeni oyunu GTA VI’yı merakla beklendiğini söyleyebiliriz. GTA VI olarak geçiyor olsa da biz GTA 6 diyelim. Rockstar, GTA 6’nın çıkış tarihini açıklamış olabilir!

GTA 6 çıkış tarihi iddialarına bir yenisi daha eklendi. Dün akşam saatlerinde PlayStation 3 üzerinden GTA 5 oynayan oyuncuların bazıları, GTA VI 2019’da geliyor, mesajı gönderildi. Oyun içi mesaj sistemi içerisinden gönderilmesi sebebiyle heyecan uyandıran GTA 6 haberinin doğruluğuna dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Resmi bir tarih olsa bile Rockstar Games daha şimdiden o tarihi onaylamaz diyebiliriz henüz erken olabilir.

GTA 6'nın Çıkış Tarihi Açıklanmış Olabilir!

2013 yılında piyasaya sürülen Grand Theft Auto 5, ilk olarak PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için yayınlanmış, sonra PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapmıştı. Geçmiş olduğumuz haftalarda PlayStation 3 üzerinde GTA Online oynayan oyuncular, geç saatlerde hiç beklemedikleri bir mesaj aldıklarını söylemeye başladılar.

Rockstar Games’in kendi duyurularını yayınlamak için kullandığı oyun içi mesaj sisteminde ansızın “GTA 6 2019’da geliyor” mesajı belirdi. Bazı o anlık oyun oynayan oyuncular bunun şaka olduğunu sanırken, mesajlarına bakmalarıyla birlikte mesajın doğru olduğunu gördüler.

GTA 6'nın Çıkış Tarihi Açıklanmış Olabilir!

Haber Güncellemesi:

Reddit üzerinde konuyla ilgili birçok başlık açılmasının ardından olay gün yüzüne kavuştu. Olayın GTA Online’da bulundukları lobilerle alakalı olduğunu gördüler. Lobilerde yönetici olanların bütün oyunculara mesaj atma yetkisi olduğu bilinirken, gönderilen mesajların lobi yöneticileri tarafından atıldığı, mesajların gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Sakin olabiliriz yani.

GTA 6'nın Çıkış Tarihi Açıklanmış Olabilir!

 

 

 

Sosyal Medya’da TeknoDiot
TD ÖNERİYOR
Teknolojik Köpek: SpotMini
Teknolojik Köpek: SpotMini