GTA 5’in Yeni Sürümü Çıktı!

Bugün Rockstar Games’in rekor kıran oyunu olan GTA 5’in Premium Online sürümü duyuruldu. Çıkışının ardından yıllar geçse de paslanmayan oyunlardan biri de GTA 5 tabi ki.

Rockstar Games, 2013 yılında oyun konsollarına, iki yıl sonra ise 2015 yılında da PC platformuna GTA 5’i sunmuştu. Yeni sürüm, daha önce GTA 5 satın alan oyuncuları pek fazla ilgilendirmeyecektir. Çıkış yaptığı dönemden beri online’a gelen sayısız içeriğe yeni gelen oyuncuları hazırlamak için duyurulan bu sürüm, oyunculara ana oyunla birlikte Criminal Enterprise Başlangıç paketini sunacak. Bu paket sayesinde silah, mülk, araç gibi pek çok ürünü fazla uğraş vermeden elde edebileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15035″]

GTA 5'in Yeni Sürümü Çıktı!

Premium Online Edition, Xbox One, PS4 ve PC için yayınlanırken, fiyat konusunda normal oyundan büyük bir farka sahip olmayacak. Bu sayede GTA 5’i yeni satın alan oyuncular, çok zorlanmadan yeni içeriklere yetişebilecek. GTA 5, ortalama beş yıllık bir süre boyunca 90 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Ayrıca The Doomsday Heist, Smuggler’s Run, Bikers gibi tüm genişleme paketlerinin bu paketin içinde yer aldığını belirti.

Göz atın:   Türkiye'nin En Büyük e-Spor Ligi Finale Koşuyor
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu