TeknoDiot
     
     
     

GTA 5’in Yeni Sürümü Çıktı!

GTA 5'in Yeni Sürümü Çıktı!

Bugün Rockstar Games’in rekor kıran oyunu olan GTA 5’in Premium Online sürümü duyuruldu. Çıkışının ardından yıllar geçse de paslanmayan oyunlardan biri de GTA 5 tabi ki.

Rockstar Games, 2013 yılında oyun konsollarına, iki yıl sonra ise 2015 yılında da PC platformuna GTA 5’i sunmuştu. Yeni sürüm, daha önce GTA 5 satın alan oyuncuları pek fazla ilgilendirmeyecektir. Çıkış yaptığı dönemden beri online’a gelen sayısız içeriğe yeni gelen oyuncuları hazırlamak için duyurulan bu sürüm, oyunculara ana oyunla birlikte Criminal Enterprise Başlangıç paketini sunacak. Bu paket sayesinde silah, mülk, araç gibi pek çok ürünü fazla uğraş vermeden elde edebileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15035″]

GTA 5'in Yeni Sürümü Çıktı!

Premium Online Edition, Xbox One, PS4 ve PC için yayınlanırken, fiyat konusunda normal oyundan büyük bir farka sahip olmayacak. Bu sayede GTA 5’i yeni satın alan oyuncular, çok zorlanmadan yeni içeriklere yetişebilecek. GTA 5, ortalama beş yıllık bir süre boyunca 90 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Ayrıca The Doomsday Heist, Smuggler’s Run, Bikers gibi tüm genişleme paketlerinin bu paketin içinde yer aldığını belirti.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Warcraft III: Reforged Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Hüseyin Ceylan

Yeni Hitman Oyunu Yolda!

Buğra Noyan

Call of Duty: Mobile 5. Sezonu Yenilikler Getiriyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.