«
GTA 5'in Yeni Sürümü Çıktı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Bugün Rockstar Games’in rekor kıran oyunu olan GTA 5’in Premium Online sürümü duyuruldu. Çıkışının ardından yıllar geçse de paslanmayan oyunlardan biri de GTA 5 tabi ki.

Rockstar Games, 2013 yılında oyun konsollarına, iki yıl sonra ise 2015 yılında da PC platformuna GTA 5’i sunmuştu. Yeni sürüm, daha önce GTA 5 satın alan oyuncuları pek fazla ilgilendirmeyecektir. Çıkış yaptığı dönemden beri online’a gelen sayısız içeriğe yeni gelen oyuncuları hazırlamak için duyurulan bu sürüm, oyunculara ana oyunla birlikte Criminal Enterprise Başlangıç paketini sunacak. Bu paket sayesinde silah, mülk, araç gibi pek çok ürünü fazla uğraş vermeden elde edebileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15035″]

GTA 5'in Yeni Sürümü Çıktı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Premium Online Edition, Xbox One, PS4 ve PC için yayınlanırken, fiyat konusunda normal oyundan büyük bir farka sahip olmayacak. Bu sayede GTA 5’i yeni satın alan oyuncular, çok zorlanmadan yeni içeriklere yetişebilecek. GTA 5, ortalama beş yıllık bir süre boyunca 90 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Ayrıca The Doomsday Heist, Smuggler’s Run, Bikers gibi tüm genişleme paketlerinin bu paketin içinde yer aldığını belirti.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *