«
GTA 5'i 10K 60 FPS Oynadılar! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam’in en çok satan oyunları arasında ilk üçte bulunan GTA 5’i 10K çözünürlük ve 60 FPS’de çalıştırdılar.

GTA 5’i 10K 60 FPS’de çalıştırmayı başardılar ve birde YouTube’a video attılar. 2015 yılından beri test sistemlerinin vazgeçilmez oyunlarından birisi GTA 5! Bu test videolarına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

:: ASUS ZenFone 4 Selfie Lite Duyuruldu! İşte Detayları!

:: Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

DudeRandom84 kanalı GTA 5 için yeni bir test videosu yayınladı. Oyunu tam 10K çözünürlükte deneyen kanal ayrıca bu test videosu için 60 FPS‘yi hedeflemiş. Testte ekip ekran kartı olarak iki adet NVIDIA GTX 1080Ti modeli kullanıyor. FXAA ve MSAA gibi ayarları kapatan ekip ayrıca bazı ayarlarda da normal ve yüksek ayarlarını kullanmakla yetinmişler.

10K çözünürlüğe kavuşmak için frame scaling özelliğinden faydalanılmış ve bu ayar x2.00‘a getirilmiş. Yayınlanan bu videoya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu YouTube kanalı bir zamanlar da Project Cars 2’yi 8K çözünürlükte oynamıştı. YouTube‘da en fazla 4K desteklediği için kafalar karışık ancak ekipten bir açıklama gelmedi bir yolunu bulacak gibi.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *