TeknoDiot
     
     
     

GTA 5’i 10K 60 FPS Oynadılar!

GTA 5'i 10K 60 FPS Oynadılar!

Steam’in en çok satan oyunları arasında ilk üçte bulunan GTA 5’i 10K çözünürlük ve 60 FPS’de çalıştırdılar.

GTA 5’i 10K 60 FPS’de çalıştırmayı başardılar ve birde YouTube’a video attılar. 2015 yılından beri test sistemlerinin vazgeçilmez oyunlarından birisi GTA 5! Bu test videolarına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

:: ASUS ZenFone 4 Selfie Lite Duyuruldu! İşte Detayları!

:: Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

DudeRandom84 kanalı GTA 5 için yeni bir test videosu yayınladı. Oyunu tam 10K çözünürlükte deneyen kanal ayrıca bu test videosu için 60 FPS‘yi hedeflemiş. Testte ekip ekran kartı olarak iki adet NVIDIA GTX 1080Ti modeli kullanıyor. FXAA ve MSAA gibi ayarları kapatan ekip ayrıca bazı ayarlarda da normal ve yüksek ayarlarını kullanmakla yetinmişler.

10K çözünürlüğe kavuşmak için frame scaling özelliğinden faydalanılmış ve bu ayar x2.00‘a getirilmiş. Yayınlanan bu videoya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu YouTube kanalı bir zamanlar da Project Cars 2’yi 8K çözünürlükte oynamıştı. YouTube‘da en fazla 4K desteklediği için kafalar karışık ancak ekipten bir açıklama gelmedi bir yolunu bulacak gibi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


MoviePass 14 Eylül’de Kapanıyor!

Yusuf Karcılar

Kaspersky VNC Sistemlerinde Yaptığı Test Sonuçlarına Göre 37 Adet Açık Tespit Etti!

Yusuf Karcılar

Şok Marketler, Cepte Şok ile Ücretsiz Adrese Teslimat Hizmetine Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.