GTA 5'i 10K 60 FPS Oynadılar! - TeknoDiot.com

GTA 5’i 10K 60 FPS Oynadılar!

Steam’in en çok satan oyunları arasında ilk üçte bulunan GTA 5’i 10K çözünürlük ve 60 FPS’de çalıştırdılar.

GTA 5’i 10K 60 FPS’de çalıştırmayı başardılar ve birde YouTube’a video attılar. 2015 yılından beri test sistemlerinin vazgeçilmez oyunlarından birisi GTA 5! Bu test videolarına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

:: ASUS ZenFone 4 Selfie Lite Duyuruldu! İşte Detayları!

:: Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

DudeRandom84 kanalı GTA 5 için yeni bir test videosu yayınladı. Oyunu tam 10K çözünürlükte deneyen kanal ayrıca bu test videosu için 60 FPS‘yi hedeflemiş. Testte ekip ekran kartı olarak iki adet NVIDIA GTX 1080Ti modeli kullanıyor. FXAA ve MSAA gibi ayarları kapatan ekip ayrıca bazı ayarlarda da normal ve yüksek ayarlarını kullanmakla yetinmişler.

10K çözünürlüğe kavuşmak için frame scaling özelliğinden faydalanılmış ve bu ayar x2.00‘a getirilmiş. Yayınlanan bu videoya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu YouTube kanalı bir zamanlar da Project Cars 2’yi 8K çözünürlükte oynamıştı. YouTube‘da en fazla 4K desteklediği için kafalar karışık ancak ekipten bir açıklama gelmedi bir yolunu bulacak gibi.

Göz atın:   Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (4. GÜN)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu