TeknoDiot
   
   

GTA 5’e Yepyeni Bir Harita Geliyor!

GTA 5'e Yepyeni Bir Harita Geliyor!

Steam’in en çok indirilen oyunların başında gelen GTA 5’e yeni bir harita geliyor. GTA 5’e gelecek yeni haritanın detayları hemen aşağıda.

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra bir bir rekorlara imza atan Rockstar Games’in lider oyunu GTA 5’e yeni bir harita geliyor.

GTA 5, şuanda dünyanın en iyi açık dünya oyunu olarak parmakla gösteriliyor. GTA V için Londra haritası tasarlanıyor. Aradan geçen 4 yılın ardından insanları oyunda tutan tek şey GTA OnlineGTA Online’ın da son yıllarda düşüşe geçtiğini biliyoruz. PC oyuncuları ise biraz daha rahatlar. Yeni harita Project London adıyla GTA 5’e eklenecek. Polis arabaları, araziler, yollar ve çok daha fazlası Londra şehrine göre ayarlanacak. Bu ayarlamalar kolay değil daha çok uzun yol var diyebiliriz.

GTA 5'e Yepyeni Bir Harita Geliyor!

GTA 5, Londra haritasını geliştiren  Kieran Merrilees’in açıklaması; sadece yolların 210 saat uğraşılarak yapıldığını aktardı. Yeni haritada Radds Modding ve Albo 1125 ortaklığı gerçekleşmiş durumda. Wembley Stadyumu‘nu, birkaç hastaneyi, metro istasyonlarını ve acil durum araçlarını tamamlanmış durumda. Bu mod gerçekten bomba gibi olacak. Oyuncular tarafından da sevileceği kesin!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.