Oyun HaberleriPC Oyun HaberleriSteam HaberleriTeknoloji Haberleri

GTA 5’e Yepyeni Bir Harita Geliyor!

Steam’in en çok indirilen oyunların başında gelen GTA 5’e yeni bir harita geliyor. GTA 5’e gelecek yeni haritanın detayları hemen aşağıda.

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra bir bir rekorlara imza atan Rockstar Games’in lider oyunu GTA 5’e yeni bir harita geliyor.

GTA 5, şuanda dünyanın en iyi açık dünya oyunu olarak parmakla gösteriliyor. GTA V için Londra haritası tasarlanıyor. Aradan geçen 4 yılın ardından insanları oyunda tutan tek şey GTA OnlineGTA Online’ın da son yıllarda düşüşe geçtiğini biliyoruz. PC oyuncuları ise biraz daha rahatlar. Yeni harita Project London adıyla GTA 5’e eklenecek. Polis arabaları, araziler, yollar ve çok daha fazlası Londra şehrine göre ayarlanacak. Bu ayarlamalar kolay değil daha çok uzun yol var diyebiliriz.

GTA 5'e Yepyeni Bir Harita Geliyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

GTA 5, Londra haritasını geliştiren  Kieran Merrilees’in açıklaması; sadece yolların 210 saat uğraşılarak yapıldığını aktardı. Yeni haritada Radds Modding ve Albo 1125 ortaklığı gerçekleşmiş durumda. Wembley Stadyumu‘nu, birkaç hastaneyi, metro istasyonlarını ve acil durum araçlarını tamamlanmış durumda. Bu mod gerçekten bomba gibi olacak. Oyuncular tarafından da sevileceği kesin!


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı