GTA 5, Rekora Doymuyor - TeknoDiot.com

GTA 5, Rekora Doymuyor

Abone Ol 

Rockstar Games’in en iyi oyunlarından biri olan GTA 5, rekora doymak bilmiyor. Bu sefer yine rekor kıran GTA 5’in detayları işte.

takipçi satın al
takipçi satın al

2013 yılında yedinci jenerasyon konsollar olan PlayStation 3 ve Xbox 360‘a çıkan Grand Theft Auto 5, 4 senenin ardından video oyun tarihinin rekorunu elde etti. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da ve daha sonra da PC platformunda tarihinin en çok satan oyunu olmayı başardı.

41 ay boyunca devamlı en çok satan oyunlar listesinin ilk 10 sırasında yer alan GTA 5, daha ne kadar satar bilemiyoruz. Ama daha çok satar gibi görünmekte. GTA 6 çıkana kadar ilk 10’da olmaya devam edecektir. Hali hazırda Red Dead Redemption 2 üzerinde çalışan geliştirici ekip, muhtemelen yeni bir Grand Theft Auto çıkana kadar bu rekoru yakalayamayacaklar. GTA 5, satış rekorları halen devam ediyor. Rekor işi Rockstar Games’in diyebiliriz.

Göz atın:   Espor, Oyun ve Gençlik Festivali Chapter 8, 5000 Kişinin Katılımı ile Gerçekleşti!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL