TeknoDiot
     
     
     

GTA 5, Rekora Doymuyor

GTA 5, Rekora Doymuyor

Rockstar Games’in en iyi oyunlarından biri olan GTA 5, rekora doymak bilmiyor. Bu sefer yine rekor kıran GTA 5’in detayları işte.

2013 yılında yedinci jenerasyon konsollar olan PlayStation 3 ve Xbox 360‘a çıkan Grand Theft Auto 5, 4 senenin ardından video oyun tarihinin rekorunu elde etti. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da ve daha sonra da PC platformunda tarihinin en çok satan oyunu olmayı başardı.

41 ay boyunca devamlı en çok satan oyunlar listesinin ilk 10 sırasında yer alan GTA 5, daha ne kadar satar bilemiyoruz. Ama daha çok satar gibi görünmekte. GTA 6 çıkana kadar ilk 10’da olmaya devam edecektir. Hali hazırda Red Dead Redemption 2 üzerinde çalışan geliştirici ekip, muhtemelen yeni bir Grand Theft Auto çıkana kadar bu rekoru yakalayamayacaklar. GTA 5, satış rekorları halen devam ediyor. Rekor işi Rockstar Games’in diyebiliriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


​Huawei, P30 Pro ile İkinci Kez “En İyi Akıllı Telefon” Ödülünü Kazandı

Uğur Aydemir

ADATA, USB 3.2 Harici SSD Modelini Duyurdu!

Uğur Aydemir

Kablosuz Şarj Özelliğiyle Dikkat Çeken Akıllı Çanta: Swenna

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.