GTA 5 Online’a Yeni Helikopterler Geliyor!

Grand Theft Auto V, çıkışından itibaren 4 sene geçmiş olmasına rağmen hala en çok oynanan ve en çok güncel tutulan oyunlar arasında.

GTA 5 özellikle de Online kısmı için birçok geliştirme ve güncelleme alıyor. Oyuna en son FH-1 Hunter adlı helikopterin eklenmesiyle uzun zamandır beklenen habere kavuşulmuş olundu. Warstock Cache and Carry üzerinden ulaşabileceğiniz savaş helikopterinin tasarımı ise oldukça şık.

https://teknodiot.com/steam-sonbahar-indiriminde-30-tlnin-altinda-alinabilecek-en-guzel-10-oyun-6415.html

GTA 5’e eklenen helikopter dışında geçtiğimiz günlerde çıkış yapan Transform Races etkinliklerine 16 yeni yarış eklendi ve Kasım 27’ye kadar bu yarışlara katılırsanız normal yarışlardan 2 kat daha fazla oyun içi deneyim puanı ve para kazanabileceksiniz.

Oyuna 27’sine kadar giriş yapanları ise The White Jock Cranley Jumpsuit adlı yeni bir kostüm bekliyor. Bu kostüm belitrilen tarihe kadar oyuna giriş yapan oyunculara ücretsiz olarak verilecek.

https://youtu.be/0KFU18qcI8E

Kaynak: DP


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı