TeknoDiot
     
     
     

GTA 5 Online’a Yeni Bir Araba ve Yeni Mod Geldi

GTA 5 Online'a Yeni Bir Araba ve Yeni Mod Geldi

Grand Theft Auto: Online’da yeni bir araba ve yeni bir mod geldi. Sizler için bu modu ve arabayı araştırdık. Tüm detaylar haberimizde.

İtalyan Job (İtalyan İşi) modu eklendi. İtalyan İşini filmini izlediyseniz bilirsiniz. Filmde 3 adet Mini cooper vardı. Soygun yapıp polislerden kaçıyorlardı. Hatta bu filmin oyunu da vardır. İtalyan Job isimli oyun 2001′ de çıkmıştı. Bu arabalar ve soygun yaptıktıktan sonraki kaçış filmin ve oyunun en güzel yeridir. Filmdeki olayların aynısını oyuna kısmen yansıtmışlardır. İsterseniz Orada ki arabaları bi hatırlayalım… (1969 Austin Mini Cooper S)

[ilgiliicerik icerik_id=”15035″]

GTA 5 Online'a Yeni Bir Araba ve Yeni Mod Geldi

GTA 5 Online'a Yeni Bir Araba ve Yeni Mod Geldi

Grand Theft Auto: Online yeni bir mod getirdi. Modun ismi Polisten kaçıştır. Rockstar Mini’ye benzemesi ile dikkat çeken  Weeny Issi Classic aracını kullandı. Bu modda arkadışımız ile polislerden kaçacağız ve  kaçarsak belirli bir miktar para ve deneyim puanı hesabımıza ekleniyor. Rockstar GTA: Online’a eklendiğini, Twitter ve Facebook‘ta yayınladıkları video ile tanıttı. Vapid Flash GT, bugünden itibaren Legendary Motorsport‘ta bulunacak. Aynı zamanda polisten kaçma modu, 23 Nisan tarihine kadar .oyunculara çifte GTA$ veRP kazandıracak.

GTA 5 Online'a Yeni Bir Araba ve Yeni Mod Geldi

GTA 5 Online'a Yeni Bir Araba ve Yeni Mod Geldi

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PUBG Mobil Diğer Ülkelere Dağıtılmaya Başlandı

Buğra Noyan

Fortnite, Milyonlarca Dolar Sermayesini Arttırdı

Hüseyin Ceylan

Yarış Severlere Müjde: F1 2015 Steam’de Artık Tamamen Ücretsiz!

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.