TeknoDiot
     
     
     

Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Rockstar Games’in satış rekorları kıran açık dünya oyunu GTA 5 indirime girdi. Steam üzerinde normalde 179 TL olan oyun indirimler ve ücretsiz oyunlar dağıtımıyla bildiğimiz Humble Bundle’da indirime girdi.

Popüler oyunları zaman zaman ücretsiz veren ve oldukça oyunlarda indirim yapmayı seven oyun satış sitesi Humble Bundle’da normal fiyatı $59.99 dolar (250 TL) olan ayrıca Steam platformunda da 170 TL olan GTA 5 şuanda sadece 29.99 dolar (125 TL).

[ilgiliicerik icerik_id=”15035″]

Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Eğer almak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın deriz. Rockstar Games’in en çok satan oyunları arasında ilk sırada yer alan GTA 5’in satış rakamları dudak uçuklatan cinsten. Popülerliği henüz bitmemiş ve satışlarına kaldığı yerden devam ediyor. Hala da satışları oldukça yüksek olan GTA 5 popülerliğini GTA 6 çıkışına kadar koruyacak görünüyor. GTA 5 indirimi biz bu haberi hazırlarken 7 gün süresi var yani, 10 Mayıs Perşembe günü indirim bitecek. GTA 5’i Humble Bundle indirimlerinden satın almak isterseniz buradan sayfaya ulaşabilirsiniz.

* Dolar bazında değişikler oldukça fiyatta oynamalar söz konusu olabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tamamen Ücretsiz Olan Armada: Modern Tanks Yayınlandı!

Uğur Aydemir

PUBG Rank Sistemi ve Harita Seçimi Geliyor!

Serhan Durgutlu

İşte 2018’in En Kötü Oyunları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.