TeknoDiot
     
     
     

GTA 5 Hayranları İçin Üzücü Haber Geldi

GTA 5 Hayranları İçin Üzücü Haber Geldi

GTA 5 oyuncuları uzun süredir vakitlerinin neredeyse tamamını GTA Online’da geçiriyorlar.

Yeni eşyalar, soygunlar ve kapışmalar derken, o tarafta işler gerçekten de yolunda gidiyor. Eh, bu durumun üzerine Red Dead Redemption 2 için de tarih yaklaşıyor. Hal böyle olunca GTA 5 hayranlarının asıl beklediği macera da zora giriyor.

GTA 5 için Single Player içeriği gelmeyecek

Hatırlarsanız GTA 4 zamanında tam iki adet sağlam ek paket yayınlanmıştı. Bu ek paketler oyunun hikayesini genişletirken, Liberty City’ye farklı gözlerden bakmamıza da olanak tanımıştı. 3 karakterli GTA 5 düşünülünce, insan doğal olarak yepyeni maceraların gelmesi için umutlanıyor.

Aslında yapımcılar 2013 sonlarında yeni senaryo eklentilerinin geleceğinin sinyallerini vermişlerdi. Ne yazık ki GTA Online inanılmaz tutunca, üzerine de PC oyunları eklenince, oyun için yeni hikayeler bekleyenler avuçlarını yaladı.

Oyunun tek kişilik modu hakkında GameInformer’a konuşan Imran Sarwar, GTA Online için güncelleme ve DLC’ler geleceğini ama tek kişilik tarafta herhangi bir çalışma yapılmayacağını resmen açıkladı. Böylece, olası bir ek Trevor hikayesi görme ihtimalimiz de ortadan kalkmış oldu.

Kaynak: SDN

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PUBG Mobile Lite Güncellemesi ile Birlikte Yeni Harita Geldi

Buğra Noyan

Galaxy S20’de 8K’lık Videonun 1 Dakikası Ne Kadar Depolama Alanı Kullanacak?

Buğra Noyan

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (8. GÜN)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.