TeknoDiot.com
   
     

Gran Turismo Sport’un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu!

Gran Turismo Sport'un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony Interactive Entertainment tarafından Gran Turismo Sport hakkında bir açıklama yapıldı. Gran Turismo Sport’un ücretsiz demosunun tarihi belli oldu.

Gran Turismo fanlarının önümüzdeki haftayı çok heyecanlı bir bekleyiş var. Gran Turismo Sport’un grafikleri açısından gerçek hayattan pek ayıramıyorsunuz ilk bakışta aslında. Sony ücretsiz bir demo yayınlayarak Gran Turismo fanlarınına bir kıyak yapacak.

:: Football Manager 2018’in Sistem Gereksinimleri

Demo dört günlük olacak ve PlayStation Storeüzerinden indirilebilecek. Demo deyip geçmeyin bence. Grand Turismo Sport’un demosunda oyunun özelliklerini de deneye bileceksiniz. Ayrıca Spor, Senaryo veya Arcade modunu tecrübe etme şansına sahip.

Gran Turismo Sport'un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri

 Gran Turismo Sport‘un demo çıkış tarihinin 9 Ekim 2017 olurken, bu demo Sony’nin bir oyunu olduğunda ilk Sony kullanıcılarını düşünmüş. Sony PlayStation Plus üyeleri, 7 Ekim tarihinde ön yükleme yapabilecekler. Gran Turismo Sport, PlayStation 4 için 17 Ekim‘de Kuzey Amerika’da, 18 Ekim’de Avrupa’da ve 19 Ekim’de Japonya’da raflarda yerini alacak.