TeknoDiot
     
     
     

Gran Turismo Sport’un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu!

Gran Turismo Sport'un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu!

Sony Interactive Entertainment tarafından Gran Turismo Sport hakkında bir açıklama yapıldı. Gran Turismo Sport’un ücretsiz demosunun tarihi belli oldu.

Gran Turismo fanlarının önümüzdeki haftayı çok heyecanlı bir bekleyiş var. Gran Turismo Sport’un grafikleri açısından gerçek hayattan pek ayıramıyorsunuz ilk bakışta aslında. Sony ücretsiz bir demo yayınlayarak Gran Turismo fanlarınına bir kıyak yapacak.

:: Football Manager 2018’in Sistem Gereksinimleri

Demo dört günlük olacak ve PlayStation Storeüzerinden indirilebilecek. Demo deyip geçmeyin bence. Grand Turismo Sport’un demosunda oyunun özelliklerini de deneye bileceksiniz. Ayrıca Spor, Senaryo veya Arcade modunu tecrübe etme şansına sahip.

Gran Turismo Sport'un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu!

 Gran Turismo Sport‘un demo çıkış tarihinin 9 Ekim 2017 olurken, bu demo Sony’nin bir oyunu olduğunda ilk Sony kullanıcılarını düşünmüş. Sony PlayStation Plus üyeleri, 7 Ekim tarihinde ön yükleme yapabilecekler. Gran Turismo Sport, PlayStation 4 için 17 Ekim‘de Kuzey Amerika’da, 18 Ekim’de Avrupa’da ve 19 Ekim’de Japonya’da raflarda yerini alacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


The Last of Us II Yeni Fragmanı Büyük Tepki Aldı! (Video Yorumlara Kapatıldı)

Buğra Noyan

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 7 Android Uygulama ve Oyun (Toplam 111 TL)

Buğra Noyan

Hyundai’dan Yeni Elektrikli Bir Konsept: Prophecy

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.