Göztepe Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Beyaz eşyalarda karşılaşılabilecek sorunlar kişiler için bazen büyük sorunlara neden olabilmekte, yeterince etkili çözümlerin sunulmadığı servislerin, yetersiz ve yüksek maliyetlerine maruz kalabilmektedirler. Beyaz eşyalarda oluşan sorun ve arızalar için doğru adreslere başvurulmalı, hem kısa sürede çözümlere ulaşılabilmeli, hem de gereğinden fazla miktarlarda maliyetler ile karşılaşılmamalıdır. Bunun için beyaz eşyalarınızda teknik destek almak ve arızalarda sorunlarınızı kolayca çözmek istiyorsanız, İstanbul Ataşehir’ de, alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile beyaz eşya teknik sorun ve arızalarında hizmet veren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen göstererek, etkili ve hızlı çözümler üretmeye ve çalışmaya devam etmekte olan teknik servis  kaliteli ve etkili çözümler sunmak için müşterilerinin beyaz eşyalarındaki oluşan arıza ve teknik sorunlarını titizlik ile çözmeye çalışmaktadır. ve profesyonel kadrosu ile servis ağını genişletmek, yenilemek için gelişmiş teknolojiyi  ve yenilikleri takip ederek,  ihtiyaç duyulduğu anlarda İstanbul’da Göztepe  Arçelik servisi olarak müşterileri için hızlı ve profesyonel hizmet vermektedir.

Beyaz eşya aletlerinde yaşanabilecek teknik sorun ve arızalar ile karşılaşıldığında deneyimli ve uzman personelleri ile müşterilerinin sorunlarını çözmekte ve bu sorunların daha sonra tekrarlanmaması için kaliteli bir tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. İstanbul’da Küçükyalı Arçelik servisi  denilince ulaşılabilecek ve etkili, güvenilir ve modern bir servis anlayışı ile düşük maliyetli ve sorunun çözümüne yönelik etkili bir çalışma ile aktif olarak çalışmaktadır.

Beyaz eşyalardaki sorun ve arızalarda başvurulan teknik servisler bazen yoğun olabilmekte, servis hizmetlerini sorun yaşayan kişilere ulaştırmakta gecikebilmektedirler. Bunun için hızlı ve en kısa sürede teknik arıza problemi yaşayan müşterileri için, gereken zamanda ulaşmayı kendilerine ilke edinen, Ataşehir’de, beyaz eşyalarında teknik sorun ve arıza yaşayan müşterileri için Bostancı Arçelik servisi ihtiyaçlarında profesyonel bir yaklaşım ile modern ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Bakım da beyaz eşyalar için oldukça önemli ve düzenli olarak yapılması gereken bir ihtiyaç olduğundan bakım hizmetine de yer veren servis, beyaz eşyalarını uzun süre kullanabilmeleri için onlara etkili bir destek vermektedir.


Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı