TeknoDiot
     
     
     

GoPro 6’nın Tüm Özellikler ve Videosu!

GoPro 6'nın Tüm Özellikler ve Videosu!

Aksiyon kamerası denince ilk akla gelen isimlerden biri olan GoPro’nun yeni modeli GoPro 6’nın tüm özellikleri ve GoPro 6’nın bir videosu yayınlandı.

Aksiyon kamerası üretiminde lider olan GoPro‘nun yeni aksiyon kamera modeli GoPro 6 tanıtıldı. Uzun zamandır GoPro kullanıcıları tarafından beklenen GoPro 6‘nın tüm özellikleri haberimizde yer alıyor. Ekstrem tutkunlarının beğenisine sunulan Hero 6 Black modeli Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’te olduğu gibi saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabilmekte.

:: Xiaomi’nin Akıllı Saati Türkiye’de Satışa Sunuldu!

:: PES ve FİFA’ya Yeni Bir Rakip Geliyor!

GoPro 6 adıyla anılsa da asıl adı GoPro Hero 6 Black olarak piyasada yerini alacak. Ayn GoPro 5 Hero gibi. GoPro Hero 6 Black saniyede 240 kare Full HD video kaydı da yapabilmekte. GoPro Hero 6 Black, saniyede 60 kare 4K video çekebilen dünyanın ilk aksiyon kamerası olmadığını baştan söyleyelim. GoPro Hero 6 Black’den önce 60 kare 4K video çekebilen Yi 4K Plus isimli aksiyon kamerası piyasada bulunuyordu. GoPro Hero 6 Black modeli MP4 (H.264/AVC) ve MP4 (H.265/HEVC) video formatlarına destek veriyor. Kamera çözünürlüğüne gelecek olursak 12 MP çözünürlükte GPI görüntü işlemcisi bulunuyor.  GoPro Hero 6 Black, 10 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Yurt dışında piyasaya sunulan GoPro Hero 6 Black’in satış fiyatı ise yaklaşık 500$ fiyat etiketine sahip.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple, Bu Akşam Tanıtacağı Ürünleri Yanlışlıkla Paylaştı

Buğra Noyan

Twitter Reklamlar İçin Telefon Numaralarını Kullandı

Adil Anıl Öktem

Ukrayna’yı 4G Hızıyla Lifecell Tanıştıracak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.