GoPro 6'nın Tüm Özellikler ve Videosu! - TeknoDiot.com

GoPro 6’nın Tüm Özellikler ve Videosu!

Abone Ol 

Aksiyon kamerası denince ilk akla gelen isimlerden biri olan GoPro’nun yeni modeli GoPro 6’nın tüm özellikleri ve GoPro 6’nın bir videosu yayınlandı.

Aksiyon kamerası üretiminde lider olan GoPro‘nun yeni aksiyon kamera modeli GoPro 6 tanıtıldı. Uzun zamandır GoPro kullanıcıları tarafından beklenen GoPro 6‘nın tüm özellikleri haberimizde yer alıyor. Ekstrem tutkunlarının beğenisine sunulan Hero 6 Black modeli Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’te olduğu gibi saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabilmekte.

:: Xiaomi’nin Akıllı Saati Türkiye’de Satışa Sunuldu!

:: PES ve FİFA’ya Yeni Bir Rakip Geliyor!

GoPro 6 adıyla anılsa da asıl adı GoPro Hero 6 Black olarak piyasada yerini alacak. Ayn GoPro 5 Hero gibi. GoPro Hero 6 Black saniyede 240 kare Full HD video kaydı da yapabilmekte. GoPro Hero 6 Black, saniyede 60 kare 4K video çekebilen dünyanın ilk aksiyon kamerası olmadığını baştan söyleyelim. GoPro Hero 6 Black’den önce 60 kare 4K video çekebilen Yi 4K Plus isimli aksiyon kamerası piyasada bulunuyordu. GoPro Hero 6 Black modeli MP4 (H.264/AVC) ve MP4 (H.265/HEVC) video formatlarına destek veriyor. Kamera çözünürlüğüne gelecek olursak 12 MP çözünürlükte GPI görüntü işlemcisi bulunuyor.  GoPro Hero 6 Black, 10 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Yurt dışında piyasaya sunulan GoPro Hero 6 Black’in satış fiyatı ise yaklaşık 500$ fiyat etiketine sahip.

Göz atın:   Üst Düzey Kamerları İle LG 2020 K Serisi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu