TeknoDiot
     
     
     

Google’dan Oyun Konsolu Geliyor!

Google'dan Oyun Konsolu Geliyor!

Dünyanın en büyük yazılım ve teknoloji devi olan Google, internet sektöründe olsun mobil sektörde olsun yer edinmiş bir firma olmasına rağmen uzun zamandır oyun sektöründe yer almamıştı.

Yeni sızıntılara göre Google, oyun konsolu ve oyun akışı servisi üzerinde çalışıyor. Amerikalı şirket Google, gerçekten oyun konsolu üzerinde ciddi şekilde çalıştığı belirtilirken gerçekten bir konsol ile karşımıza gelecek mi? Ayrıca Google, kendi oyun akış sistemi üzerinde yoğun olarak çalışıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”11615″]

Google’ın bu yeni oyun servisinin kod adı “Yeti” olarak şuanlık biliniyor. Bunun yanı sıra bazı söylentilere göre Google yapımı oyun konsolu dedikoduları yankılanıyor. Google’ın oyun servisi abonelik sistemi ile çalışacak. Google‘ın söz konusu servisinin İnternet üzerinden oyun oynatacağı tahmin edilmekle. Aboneliğe dayalı servisin ücret bilgileriyse ne yazık ki henüz bilinmiyor. Google‘ın Yeti projesi hayata geçirilirse, Google yüzlerce milyar dolarlık video oyun pazarının bir parçası olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


39 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

Serhan Durgutlu

PlayStation 5 Çalışırken Görüntülendi!

Buğra Noyan

Apex Legends, Sezon 4 Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.