TeknoDiot
     
     
     

Google’dan Nusret’li Pixel 2 Reklamı!

Google'dan Nusret'li Pixel 2 Reklamı!

Google’ın yeni nesil Pixel modelleri Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin tanıtılması ile birlikte yeni bir reklam filmi geldi. Nusret, Pixel 2 reklamında yer aldı!

Nusret ülkemizde epeyce gündemde olan kişilerden biri. Etçi Nusret bu seferde Google Pixel 2 reklamında yer aldı. Netflix’in sevilen dizilerinden biri olan Narcos’da da kısa bir sahnede yer alan Nusret’i bu seferde Google’ın amiral gemisi Pixel 2 reklamında gördük.

https://teknodiot.com/nusret-pc-oyununda-1818.html

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri tasarım ve özellik konusunda alacak insanları cezbediyor. Google’ın reklam filminde Nusret, “Telefonundan daha fazlasını bekle” isimli reklam filminin yer alıyor ve bu reklam filminde 1.53 dakikalık videoda Nusret, 28. saniyesinde “ellerimi kullanmadan” repliğiyle karşımıza çıkıyor. Tabii ki Nusret’i o meşhur tuz dökme hareketiyle görüyoruz.

https://teknodiot.com/google-pixel-2-vs-iphone-8-plus-hiz-testi-4473.html

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Buğra Noyan

Huawei, Mate X Küresel Lansman Planlarının Hala “İnceleme Altında” Olduğunu Söyledi!

Yusuf Karcılar

Google Chrome Güncellemesi, Android Uygulama Verilerini Silen Hata Nedeniyle Durduruldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.