Google’dan Dosya Yöneticisi: Google Files Go

kullanıcılara ortalama 1GB alan tasarrufu sağladığıGoogle’ın giriş seviyesi akıllı telefonlar için geliştirdiği Android Oreo Go Edition sürümü tanıtılmıştı. İşte detaylar…

Google geçen haftalarda da YouTube’un Go sürümünü tanıtmıştı. Bu sürümde daha az veri harcanması planlandı. Google’ın Go projesine yeni uygulamalar katmaya devam ediyor ve bir yeni uygulaması ise Google Files Go adındaki bir dosya yöneticisi. Google Files Go isimli dosya yöneticisi uygulamasını Google Play Store’da tüm Android kullanıcılarına sundu. Google Files Go adındaki uygulamayı indirmek için tıklayın.

Google'dan Dosya Yöneticisi: Google Files Go

Google Files Go Markette!

Google’ın yeni dosya yöneticisi uygulaması hafifletilmiş yapısı ile Go Edition platformu için hazırlanmış olsa da, diğer Android sürümleri ile birlikte sorunsuzca kullanılabiliyor durumda olması da avantajlı.  dosyalarını kolayca bulmalarına, bulut servislerine yedeklemelerine ve diğer akıllı telefonlar ile kolayca dosya aktarımı yapması daha hafif bir duruma geliyor bu uygulama ile.

Google Files Go uygulaması aslında daha kullanışlı seçenekler sunuyor. Ana bölümde sizi İndirilen dosyalara, uygulamalara, görüntülere, videolara, seslere ve belgeler sekmeleri karşılamakta ve bu sekmeler ile daha hızlı bir erişim sağlayabilirsiniz.

Google Files Go, Drive, OneDrive, Dropbox gibi servislere yedeklenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca bu uygulama kullanıcılara ortalama 1GB alan tasarrufu sağladığı söylenmekte. Minimum işletim sistemi Android 5.0 desteklemekte.

Göz atın:   Geçen Hafta Google'da En Çok Arananlar Belli Oldu!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu