Google Sayesinde Cihazınız Güvende! - TeknoDiot.com

Google Sayesinde Cihazınız Güvende!

Abone Ol 

Google Safe Browsing servisi, giderek daha fazla masaüstü ve mobil cihazın korunmasına yardımcı oluyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google’ın zararlı yazılım aracı olarak ilk girişimi, ilk olarak şirketin masaüstündeki arama motorunda 2007 yılında hayata geçirilmişti.

Daha sonra Safari ve Firefox tarafından da benimsenen servisten daha sonra birçok web ve uygulama geliştiricisi de faydalandı. Kullanıcılara ziyaret ettikleri sitenin aldatıcı olduğunu veya kötü amaçlı yazılım barındırdığını söyleyen servis, 2015 yılında Android için Chrome uygulamasında varsayılan hale getirilmişti.

:: Bu Haftanın En Fazla İndirilen Filmleri

Haliyle bu durum servisin kullanım oranını 2016 yılı başlarında ciddi anlamda artırdı. GoogleSafe Browsing servisinin makine öğrenimi kullandığının her fırsatta belirtiyor ve sürekli olarak kendisini daha da geliştirdiğini söylüyor.

Kaynak
Göz atın:   iOS 14 İlk Kez Ortaya Çıktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL