Google Play Store’dan Muhteşem Yenilik!

Android işletim sisteminin popüler marketi Google Play Store’da kullanıcıları sevindirecek haber geldi. 

Android uygulama mağazası olan Google Play şu sıralar adından sıkça söz ettirmeye başladı. Günde bir çok uygulama ve oyun güncelleniyor veya da indiriliyor. Google Play Store, Android cihazların kalbi desek yeridir.

:: iPhone 8 İçin Türkiye Satışı Kuyrukları Başladı

:: Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu!

Bazı uygulamaların ücretsiz versiyonlarının üstü PRO sürümlerine sahip olabiliyor. Dahası da bir uygulama ücretli olabiliyor. İşte bu nokta da Google’ın yeni özelliği devreye giriyor. Google Play Store’da yer alan ücretli bir uygulamayı denediniz ve memnun kalmadıysanız, geri iade etme politikası sayesinde uygulama için ödediğiniz ücreti saniyeler içerisinde geri iade olarak alabiliyoruz.

Google’dan bu mutlu edici haber kullanıcıları azda olsa sevindirmeye başladı.  Tabi ki deneme sürümü sınırlı içerik olarak karşımıza çıkacak. Eğer beğenmediniz ve iade edeceksiniz.  İki saat içerisinde paranızı geri iade talebinde bulunabilirsiniz. Android geliştiricisi olan oyun severler yeni gelen bu özellikle ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirler.

Buğra Noyan905 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register