TeknoDiot
     
     
     

Google Play Store’dan Muhteşem Yenilik!

Google Play Store’dan Muhteşem Yenilik!

Android işletim sisteminin popüler marketi Google Play Store’da kullanıcıları sevindirecek haber geldi. 

Android uygulama mağazası olan Google Play şu sıralar adından sıkça söz ettirmeye başladı. Günde bir çok uygulama ve oyun güncelleniyor veya da indiriliyor. Google Play Store, Android cihazların kalbi desek yeridir.

:: iPhone 8 İçin Türkiye Satışı Kuyrukları Başladı

:: Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu!

Bazı uygulamaların ücretsiz versiyonlarının üstü PRO sürümlerine sahip olabiliyor. Dahası da bir uygulama ücretli olabiliyor. İşte bu nokta da Google’ın yeni özelliği devreye giriyor. Google Play Store’da yer alan ücretli bir uygulamayı denediniz ve memnun kalmadıysanız, geri iade etme politikası sayesinde uygulama için ödediğiniz ücreti saniyeler içerisinde geri iade olarak alabiliyoruz.

Google’dan bu mutlu edici haber kullanıcıları azda olsa sevindirmeye başladı.  Tabi ki deneme sürümü sınırlı içerik olarak karşımıza çıkacak. Eğer beğenmediniz ve iade edeceksiniz.  İki saat içerisinde paranızı geri iade talebinde bulunabilirsiniz. Android geliştiricisi olan oyun severler yeni gelen bu özellikle ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirler.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Hackerlar Telegram’ı Kripto Para Birimini Çalmak İçin Kullanıyor

Buğra Noyan

ASUS, Tinker Edge R Modelini duyurdu

Buğra Noyan

Lenovo, Dizüstü Bilgisayarlar için 50W Thinkplus 14000mAh Powerbank’ı Tanıttı!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.