«
Google Play Store'a "TRY NOW" Butonu Geliyor Android Haberleri

Android oyun ve uygulama mağazası olan Google Play Store’da oyuncular için sevindirici haber.

Google Play Store’da daha önce “Instant Apps” olarak bulunan özellik sayesinde kişiler, destekli oyun ve uygulamaları tamamen indirmeden deneyebilecekler.

Google Play Store'a "TRY NOW" Butonu Geliyor Android Haberleri

Google AppOnBoard ile ortaklıkta anlaşarak mobil oyuncular için mağazasını üst düzeye çıkarıyor. Bundan sonra mağazada ki destekli oyunların yanında “TRY NOW” (ŞİMDİ DENE) butonunun yer alacağını açıkladı. Yavaş yavaş yayılacak olan bu yeni sistem oyunu satın almadan veya indirmeden önce deneme imkanını rahatlıkla sunacak.

Google Play Store'a "TRY NOW" Butonu Geliyor Android Haberleri

MB indirme limiti koyacak olan demolar mobil internet paketlerinizden de çok fazla yemiyor olacak. Mobil oyun hayranlarının hevesini artıran bu özellik sayesinde bir çok oyunu indirmeden deniyor olabileceğimiz için resimlerden, dışarıdan görüpte indirdiğimiz oyunların önüne geçilmesini sağlayacak. Pek çok oyun dış görünüşü gibi gerçekçi olmayan, sıkıcı bir oynanışı olduğu için indirildikten kısa bir süre sonra siliniyordu. Bu özellik sayesinde bunun da kullanıcılar için ayrı bir avantaj ve memnuniyet getirmesi bekleniyor.


Bir Cevap Yaz

Sefa Taşkıran Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *