TeknoDiot
     
     
     

Google Play Store’a “TRY NOW” Butonu Geliyor

Google Play Store'a "TRY NOW" Butonu Geliyor

Android oyun ve uygulama mağazası olan Google Play Store’da oyuncular için sevindirici haber.

Google Play Store’da daha önce “Instant Apps” olarak bulunan özellik sayesinde kişiler, destekli oyun ve uygulamaları tamamen indirmeden deneyebilecekler.

Google Play Store'a "TRY NOW" Butonu Geliyor

Google AppOnBoard ile ortaklıkta anlaşarak mobil oyuncular için mağazasını üst düzeye çıkarıyor. Bundan sonra mağazada ki destekli oyunların yanında “TRY NOW” (ŞİMDİ DENE) butonunun yer alacağını açıkladı. Yavaş yavaş yayılacak olan bu yeni sistem oyunu satın almadan veya indirmeden önce deneme imkanını rahatlıkla sunacak.

Google Play Store'a "TRY NOW" Butonu Geliyor

MB indirme limiti koyacak olan demolar mobil internet paketlerinizden de çok fazla yemiyor olacak. Mobil oyun hayranlarının hevesini artıran bu özellik sayesinde bir çok oyunu indirmeden deniyor olabileceğimiz için resimlerden, dışarıdan görüpte indirdiğimiz oyunların önüne geçilmesini sağlayacak. Pek çok oyun dış görünüşü gibi gerçekçi olmayan, sıkıcı bir oynanışı olduğu için indirildikten kısa bir süre sonra siliniyordu. Bu özellik sayesinde bunun da kullanıcılar için ayrı bir avantaj ve memnuniyet getirmesi bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei P30 ve P30 Pro Yeni Güncelleme Aldı

Buğra Noyan

Huawei Mate 20 Pro, Android 10 Almaya Başladı!

Yusuf Karcılar

Android Telefon Ekranınızı Root Olmadan PC veya Mac’e Yansıtma Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.