Google Play Store Güncellendi! İşte Yeni Tasarımı

Android işletim sisteminin Android marketi Google Play Store’da ufak tefek yenilikler geldi. Google Play Store güncelledi.

Google Play Store arayüzü güncelledi. Google’ın resmi uygulama ve oyun mağazası Play Store arayüzünde bir kaç değişikliğe gitti. Google ilk başlarda Play Store’un ana kategorilerini “Uygulamalar ve Oyunlar” ve “Filmler, Kitaplar ve Gazetelik” olarak gruplamıştı. Yeni güncelleme de ise bu gruplandırma kaldırılmış.

Google, kullanıcıların daha da gözüne sokmuş kategorileri. Kullanıcılar artık daha kolay bir ulaşma imkanına sahip. Yeni güncelleme ile birlikte ana ekranının üst kısmında her kategorinin kendine ait sekmesi var. Bunun hemen altında da sizin için üst sıralar, kategoriler, editörün seçimi, erken erişim ve aile gibi gezinme seçeneklerini içeren bi başka bölümün yer aldığını görüyoruz.  Güncellemeyi sol üste yer alan üç çizgili yere tıklayın ardından ayarlardan “Play Store sürümü” seçeneğiyle uygulamanın güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Buğra Noyan899 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register