Google Play En Çok Satın Alınan Filmler

Google Play Store En Çok Satın Alınan Filmler

Abone Ol 

Sizler için Google Play Store’da en çok satın alınan filmleri listeledik.Sizce ilk sırada hangi film var?

1. Kolonya Cumhuriyeti

Google Play Store En Çok Satın Alınan Filmler

Tür: Komedi, Bilimkurgu

Fiyat:10.99 ₺

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Konu: Dünyaya gelen uzaylılara karşılama yapılır. Kolonya’ya iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanır ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasında uzay mekiği yerle yeksan olur. Kolonya’da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının inişiyle birlikte Amerika da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Artık işler iyice karşıacaktır. BKM’nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez’in de ilk uzun metraj sinema filmi. Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor.


2. Uzaydan Gelen Fırtına

Google Play Store En Çok Satın Alınan Filmler

Tür: Aksiyon, Macera

Fiyat:3.99 ₺

Son yıllarda yaşanan dünyadaki iklim değişikliği artık ciddi anlamda dünyayı tehdit etmeye başlar. Buna karşı ülkeler birleşerek Dutch Boy isminde bir iklim kontrol sistemi oluşturarak bir çözüm bulurlar. Bu alet sayesinde 2 yıl boyunca hava durumunu kontrol ederek doğal afetleri önlemeyi başarırlar. Fakat 2 yıl sonunda yaşanan teknik arıza sebebiyle herşey alt üst olacaktır. Dünyanın yok olmasını engellemek için tek yol vardır uzayda bozulan parçanın onarılması gerekir..

[ilgiliicerik icerik_id=”11876″]

3. IT

Google Play Store En Çok Satın Alınan Filmler

Tür:Korku

Fiyat:13.99 ₺

O, Stephen King’in 1986 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanan, 2017 çıkışlı Amerikan yapımı bir doğaüstü korku filmi. Andrés Muschietti tarafından yönetilen filmin senaryosu Chase Palmer, Cary Fukunaga ve Gary Dauberman yazıldı.


4. Grinin Elli Tonu

Google Play Store En Çok Satın Alınan Filmler

Tür:Drama

Fiyat:13.99 ₺

Grinin Elli Tonu, Sam Taylor-Johnson tarafından yönetilen erotik/romantik dram türündeki 2015 yılı bir ABD filmi. İngiliz yazar E. L. James’in 2011 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanan filmin senaryosunu Kelly Marcel yazdı. Filmin başrollerinde Dakota Johnson İngiliz edebiyatı okuyan genç kolej öğrencisi Anastasia Steele karakterini canlandırırken Jamie Dornan ise genç iş adamı Christian Grey karakterini canlandırmaktadır. Film Anastasia ve Christian arasındaki sadomazoşist ilişkiyi anlatmaktadır.

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 5 Ekim

5. Deadpool

Google Play Store En Çok Satın Alınan Filmler

Tür:Aksiyon, Macera

Fiyat:13.99 ₺

Deadpool, Tim Miller’ın yönetmenliğini yaptığı, 2016 Amerikan yapımı aksiyon-komedi türündeki süper kahraman filmidir. Ünlü Marvel çizgi roman karakteri Deadpool’dan uyarlanmıştır.


*Türkiye Google Play Store verilerine göre listelenmiştir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu