Google Play Store 9 Sürümü Güncellemesi Çıktı

Google Play Store v9 Sürümü Güncellemesi Çıktı

Abone Ol 

Android işletim sisteminin yapı taşı olan uygulama marketi Google Play Store yeni sürüme güncellendi. Yeni güncellemeyi tüm cihazlarda uygulayabileceksiniz.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni Google Play Sürüm numarası 9.0.15 olarak güncellenebilir durumda. Bu yeni güncelleme henüz OTA üzerinden yayınlanmış değil. Ancak siz okuyucularımız için TeknoDiot ailesi olarak herkesten önce davranıp download linkini veriyoruz.

Google Play Store v9 Sürümü Güncellemesi Çıktı

Yeni güncelleme var olan 8. sürümden 9. sürüme yükseltmekte. Yeni güncelleme ile bir takım güvenlik eklentileri eklendi. Buna göre uygulama marketinde yapacağınız yüklemeler Google’nin Play Protect ismini verdiği güvenlik yazılımının katı kurallarından geçmeden size sunulmayacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12582″]

Güncelleme şuan BETA olduğunu ve istikrarsız bir çalışma yaratacağını hatırlatalım. Sürümle ilgili belki bir takım aksaklıklar oluşabilir. Kararlı sürümün dağıtılması yaklaşık 3-4 hafta belki daha fazla olabilir. Yeni sürümün OTA üzerinden dağıtılmasını beklemeyip herkesten önce yüklemek için haberin sonunda ki linke tıklayıp güncellemeyi indirebilirsiniz.

Google Play Store 9.0.15 APK dosyasını indirdikten sonra kurulumunu yapmak için ayarlardan “bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Daha sonra karşınıza çıkan uyarıları onaylamanız yeterli olacaktır.

Google Play Store 9.0.15

Göz atın:   Elon Musk'ın Çılgın Proje, Beyin-Bilgisayar Kontrol İkilemi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


2 Yorum

  1. Ben yükledim herhangi bir sıkıntı olmadı. Olursa nasıl eski sürüme geçeriz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL