TeknoDiot.com
   
     

Google Play Store v9 Sürümü Güncellemesi Çıktı

Google Play Store v9 Sürümü Güncellemesi Çıktı Android Haberleri Yazılım Haberleri

Android işletim sisteminin yapı taşı olan uygulama marketi Google Play Store yeni sürüme güncellendi. Yeni güncellemeyi tüm cihazlarda uygulayabileceksiniz.

Yeni Google Play Sürüm numarası 9.0.15 olarak güncellenebilir durumda. Bu yeni güncelleme henüz OTA üzerinden yayınlanmış değil. Ancak siz okuyucularımız için TeknoDiot ailesi olarak herkesten önce davranıp download linkini veriyoruz.

Google Play Store v9 Sürümü Güncellemesi Çıktı Android Haberleri Yazılım Haberleri

Yeni güncelleme var olan 8. sürümden 9. sürüme yükseltmekte. Yeni güncelleme ile bir takım güvenlik eklentileri eklendi. Buna göre uygulama marketinde yapacağınız yüklemeler Google’nin Play Protect ismini verdiği güvenlik yazılımının katı kurallarından geçmeden size sunulmayacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12582″]

Güncelleme şuan BETA olduğunu ve istikrarsız bir çalışma yaratacağını hatırlatalım. Sürümle ilgili belki bir takım aksaklıklar oluşabilir. Kararlı sürümün dağıtılması yaklaşık 3-4 hafta belki daha fazla olabilir. Yeni sürümün OTA üzerinden dağıtılmasını beklemeyip herkesten önce yüklemek için haberin sonunda ki linke tıklayıp güncellemeyi indirebilirsiniz.

Google Play Store 9.0.15 APK dosyasını indirdikten sonra kurulumunu yapmak için ayarlardan “bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Daha sonra karşınıza çıkan uyarıları onaylamanız yeterli olacaktır.

Google Play Store 9.0.15


2 yorumlar

Avatar
bora berkit 3 Mart 2018 at 10:21

Ben yükledim herhangi bir sıkıntı olmadı. Olursa nasıl eski sürüme geçeriz ?

Cevap
Buğra Noyan
Buğra Noyan 3 Mart 2018 at 10:30

İndirdiğiniz site üzerinden v8 sürümü mevcuttur. Aslında tüm sürümler vardır o sitede.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.