Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Sızdı!

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Sızdı!

Google’ın sevilen akıllı telefon serisi Google Pixel’in 3. cihazları olacak olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonları kendini sonunda gösterdi.

Google‘ın akıllı telefon serisi Pixel’in yeni cihazları kendini sonunda kendini gösterdi. Sızdırılan görsellere baktığımız zaman Pixel 3 ve Pixel 3 XL modeli yan yana. Ama en dikkat çeken özellik ise Pixel 3 XL’ın çentikli bir ekran oranına sahip olması. 2018 yılında çıkan birçok akıllı telefonda çentikli ekran görüyoruz. Bunu ilk başlatan Apple’dı iPhone X ile birlikte çentikli modasını başlatmıştı. Sızan görsellerde cihazlarda Android P işletim sürümü olduğu gözlerden kaçmıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”3796″]

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Sızdı!

Pixel 3 ve Pixel 3 XL‘a daha detaylı baktığımız zaman ise ön kısmında geniş bir hoparlör alanı bulundurduğu görülüyor. HTC’deki hoparlör sistemine benzer bir tasarıma sahip olacak bu cihazlar arasında görür görmez dikkati çeken temel bir fark bulunuyor.

Google‘ın bir önceki telefonu Pixel 2 modeli ile şuan sızan Pixel 3 arasında tasarım açısından çok bir fark bulunmaması da şirketin kullanıcılarını büyük ekranlı XL modeline yönlendirmek istediği tahminler arasında. Şuanlık sadece tasarım olarak sızdırılan Pixel 3 serisinin yakın zamanda detayları gelmeye başlayacaktır. Detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

[ilgiliicerik icerik_id=”5602″]

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Sızdı!

Göz atın:   Xiaomi'den Mi 6X Modeli Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu