TeknoDiot
     
     
     

Google Pixel 2’nin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Google Pixel 2'nin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Google’ın yeni nesil akıllı telefonları Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL tekrar kendini gösterdi. İşte Google Pixel 2’nin yeni görselleri.

Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerinin tüm renk seçenekleri de ortaya çıktı. Google’ın 4 Ekim’de düzenleyeceği Pixel 2 etkinliğine az bir zaman kaldı. Google‘ın bu etkinlik için çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Google, Pixel modellerinden pek talep görmemişti. Aslında umduğunu bulamadı desek daha doğru.

:: Google Pixel 2, Tanıtım Tarihi Belli Oldu

:: İşte Google Pixel 2’nin Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Google Pixel 2'nin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL, modellerinin yeni görselleri sızdırıldı. Google Pixel 2 ile başlayalım. Pixel 2’nin üç renk seçeneği mevcut. Bu üç renk seçeneği ise şöyle; açık mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile satışa çıkacak. Aşağıda bulunan görselde de bir pandayı andırıyor ve siyah-beyaz ana renklerin yanında bir de turuncu yan tuşa sahip olarak üretilecek. Söylentilere göre mavi renk seçeneğinin ismi biraz daha farklı olabilir. Sebebi ise mavi renk tonunun diğerlerine göre daha farklı bir tonda olduğu gözler önünde.

Google Pixel 2'nin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Araştırmalara Göre İnsanların Beklentisi 2030’da Sürücüsüz Araçlara Binmek

Uğur Aydemir

Foxconn’un 50 Milyondan Fazla Huawei 5G Akıllı Telefonu!

Buğra Noyan

Audi’den Farklı Konsept Otomobil: AI:ME

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.