Google Pixel 2'nin Yeni Görselleri Sızdırıldı! - TeknoDiot.com

Google Pixel 2’nin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Abone Ol 

Google’ın yeni nesil akıllı telefonları Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL tekrar kendini gösterdi. İşte Google Pixel 2’nin yeni görselleri.

Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerinin tüm renk seçenekleri de ortaya çıktı. Google’ın 4 Ekim’de düzenleyeceği Pixel 2 etkinliğine az bir zaman kaldı. Google‘ın bu etkinlik için çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Google, Pixel modellerinden pek talep görmemişti. Aslında umduğunu bulamadı desek daha doğru.

:: Google Pixel 2, Tanıtım Tarihi Belli Oldu

:: İşte Google Pixel 2’nin Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Google Pixel 2'nin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL, modellerinin yeni görselleri sızdırıldı. Google Pixel 2 ile başlayalım. Pixel 2’nin üç renk seçeneği mevcut. Bu üç renk seçeneği ise şöyle; açık mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile satışa çıkacak. Aşağıda bulunan görselde de bir pandayı andırıyor ve siyah-beyaz ana renklerin yanında bir de turuncu yan tuşa sahip olarak üretilecek. Söylentilere göre mavi renk seçeneğinin ismi biraz daha farklı olabilir. Sebebi ise mavi renk tonunun diğerlerine göre daha farklı bir tonda olduğu gözler önünde.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Google Pixel 2'nin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Göz atın:   Eset Fidye Yazılımı Kurbanlarının Dosyalarını Ücretsiz Olarak Kurtarmasına Yardımcı Oldu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu