TeknoDiot
     
     
     

Google Pixel 2 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Google Pixel 2 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Google’ın akıllı telefon serisi olan Google Pixel’in yeni versiyonu Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerinin teknik özellikleri sızdı.

Google’ın Pixel modelleri Pixel ve Pixel XL modellerinden umduğunu pek bulamamış olması yeni Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin daha gelişmiş olmasını sağlamış gibi duruyor. Google, 4 Ekim tarihinde bir etkinlikte tanıtacağı Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin özellikleri sızdırıldı.

:: Dünyanın En Hızlı 5 Akıllı Telefonu Açıklandı!

:: Nokia 9 Sızdırıldı!

Google Pixel 2 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Google Pixel 2 XL, Google Glass 5 ile korunan ekran OLED 1440×2560 QHD ekrana sahip. Qualcomm’un yeni nesil akıllı telefonlar için piyasaya çıkardığı Snapdragon 835 işlemci yer alıyor. Google Pixel 2 XL, kullanıcılara 64 GB ile 128 GB’lık iki farklı seçenek sunuluyor. Son olarak ekran boyutu ve RAM konusunda henüz daha bilgi yok. Gelelim Google Pixel 2 modeline Pixel 2 modeli ise 1080×1920 çözünürlükle ekrana sahip olacak. Google Pixel 2 XL modeline bulunan tüm donanımsal özelliklerin aynısı yer alacak ancak ekran inç boyutu farklı olacak. Modellere baktığımızda Google Pixel 2 XL modeli Google Pixel 2 modelinden daha büyük bir ekran inç boyutuna sahip olacak.

:: Bill Gates Hangi İşletim Sistemli Telefonu Kullanıyor?

Google Pixel 2 XL modeli ekran kasa oranı ise yüzde %80 ile %85 olması bekleniyor. Son olarak Google Pixel 2 XL’in Samsung Galaxy S8’in ekran kasa oranı gibi kenarlarda çerçevesiz bir ekran sahip olaca.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei, ABD Yaptırımlarının Akıllı Telefon Satışları Üzerindeki Etkisini Hissediyor!

Hüseyin Ceylan

Çiftlik Bank CEO’sunun Uruguay’daki Evi Ortaya Çıktı (VİDEO)

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Note 10 Orjinal Kılıfları Sızdırıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.