Google Pixel 2 Teknik Özellikleri Sızdırıldı - TeknoDiot.com

Google Pixel 2 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Abone Ol 

Google’ın akıllı telefon serisi olan Google Pixel’in yeni versiyonu Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerinin teknik özellikleri sızdı.

Google’ın Pixel modelleri Pixel ve Pixel XL modellerinden umduğunu pek bulamamış olması yeni Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin daha gelişmiş olmasını sağlamış gibi duruyor. Google, 4 Ekim tarihinde bir etkinlikte tanıtacağı Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin özellikleri sızdırıldı.

:: Dünyanın En Hızlı 5 Akıllı Telefonu Açıklandı!

:: Nokia 9 Sızdırıldı!

Google Pixel 2 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Google Pixel 2 XL, Google Glass 5 ile korunan ekran OLED 1440×2560 QHD ekrana sahip. Qualcomm’un yeni nesil akıllı telefonlar için piyasaya çıkardığı Snapdragon 835 işlemci yer alıyor. Google Pixel 2 XL, kullanıcılara 64 GB ile 128 GB’lık iki farklı seçenek sunuluyor. Son olarak ekran boyutu ve RAM konusunda henüz daha bilgi yok. Gelelim Google Pixel 2 modeline Pixel 2 modeli ise 1080×1920 çözünürlükle ekrana sahip olacak. Google Pixel 2 XL modeline bulunan tüm donanımsal özelliklerin aynısı yer alacak ancak ekran inç boyutu farklı olacak. Modellere baktığımızda Google Pixel 2 XL modeli Google Pixel 2 modelinden daha büyük bir ekran inç boyutuna sahip olacak.

:: Bill Gates Hangi İşletim Sistemli Telefonu Kullanıyor?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Google Pixel 2 XL modeli ekran kasa oranı ise yüzde %80 ile %85 olması bekleniyor. Son olarak Google Pixel 2 XL’in Samsung Galaxy S8’in ekran kasa oranı gibi kenarlarda çerçevesiz bir ekran sahip olaca.

Göz atın:   Huawei, İlk Katlanabilir Akıllı Telefonunu Tanıtacak!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu