Google Pixel 2, Tanıtım Tarihi Belli Oldu - TeknoDiot.com

Google Pixel 2, Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Google’ın akıllı telefon serisi olan Google Pixel’in yeni cihazları çok yakında geliyor. Google, Pixel 2 serisinin tanıtım tarihini açıklamış durumda. 

Google Pixel 2 serisi, Anroid 8.0 Oreo işletim sistemi üzerinde çalışan ikinci nesil Pixel akıllı telefonları nihayet piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Android 8.0 Oreo güncellemelerini ilk olarak Google’ın akıllı telefonlarının alacağının da altını çizelim.

Android işletim sisteminin yeni sürümünü kullanıma sunmasının ardından geleneksel olduğu gibi yeni akıllı telefonları görücüye çıkar.Google Pixel 2 modeli HTC, Google Pixel 2 XL modeli ise LG firmasının imzası yer alacak. Her iki cihazında yapımcı firmaları farklı. Google, Pixel 2 için HTC ile Pixel 2 XL modeli için ise LG firması ile anlaşmış durumda.

:: Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Sony Modelleri

:: En Çok Kullanılan Android Sürümleri Neler?

:: Google Pixel 2’nin Özellikleri Sızdırıldı

iPhone 7 ile başlayan kulaklık giriş olmaksızın hem şarj hemde kulaklık girişi aynı yerdendi. Google’da Pixel 2 modellerinde USB Tip-C girişinde hem şarj hemde kulaklık giriş aynı girişte yer alacak. Google Pixel 2 serisinin fiyatları henüz belli değil ancak Google Pixel 2’nin fiyatının 700$ olarak tahmin edilmekte. Google, Pixel 2 serisini 4 Ekim 2017 tarihinde görücüye çıkaracak. 

Google Pixel 2, Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Göz atın:   General Mobile'dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu