Google Pixel 2 Launcher İndirilebilir Durumda!

Google’ın sevilen arayüz işlevsel özelliklere sahip olan Launcher’larından bir tanesi Google Pixel 2 Laucnher’ı indirin deriz.

:: Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL Modelleri İle Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı

:: Google Pixel 2 vs iPhone X Karşılaştırması!

:: Google Pixel 2 Tüm Özellikleri!

:: Google Pixel 2 XL Tüm Özellikleri!

Google, 4 Ekim tarihinde yeni akıllı telefonları Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerini tanıttı ancak sadce telefonları tanıtmadı yeni Pixel Laucnher’ı da tanıtmış oldu. Google Pixel 2 Launcher ile sizde Android akıllı telefonunuzda bu yeni bir arayüze kavuşturabilirsiniz.

Google Pixel 2 Launcher‘ı APK olarak indirdikten sonra direk Launcher’ı kullanabiliyorsunuz. en verimli şekilde yine eski Pixel cihazlardaçalışmakta. Ancak bende Galaxy Note 2 (Custom ROM – ResurrectionRemix 7.1.2) bulunuyor ve ben bu cihaza bu Launcher’ı kurdum sorunsuz çalışmakta. Birçok farklı Android cihaza kurulabiliyor. Ancak yanaşabilecek sorunlardan sorumluğu yüklemeyi yapan kullanıcıya ait. TeknoDiot hiç bir sorundan sorumlu değildir. Google Pixel 2 Launcher‘ı hemen buradan indirebilirsiniz.

Göz atın:   Oyun Oynarken Para Kazanın!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu