Google Pixe 2 Alacaklara Müjde!

Google’ın yeni nesil akıllı telefonları 4 Ekim tarihinde Pixel 2 ve Pixel 2 XL modeli ile karşımıza çıkmıştı.

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerini alacaklara müjde geldi. Google’ın kendi akıllı telefonları olduğunundan dolayı yazılım güncellemesi için alımlar çok fazla oluyor. İlk güncellemeleri Google kendi akıllı telefonlarına yolladığını biliyorsunuz.

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Huawei Mate 10 Karşılaştırması

:: LG V30’un Dayanıklılık Testi Yayınlandı!

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerini alacaklara güzel bir haber geldi. Google’ın saf Android işletim sistemi cihazları Pixel 2 ve Pixel 2 XL‘a güncelleştirme desteği Ekim 2020’ye kadar devam edecek. Google, Android Oreo 8.0’ı geçtiğimiz günlerde duyurmuş ancak yeni işletim sisteminin ne zaman paylaşılacağı tam bir muamma olmuştur. Bu arada Android Orea 8.0’ın Samsung akıllı cihazlara geleceğini de unutmadan hatırlatalım.

Google’ın yayınladığı Pixel, Pixel XL Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin ne zamana kadar güncelleme alacağına dair bir tablo paylaştı. İşte o tablo hemen aşağıda. ,

Buğra Noyan2129 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register