TeknoDiot
     
     
     

Google Drive Gidiyor, Google One Geliyor! (Daha Ucuz)

Google Drive Gidiyor, Google One Geliyor! (Daha Ucuz)

Google’ın popüler bulut servisi olan Google Drive artık yolun sonuna geldi. Google Drive servis hayatına Google One olarak devam edecek ve fiyat ucuzlayacak.

Google’ın bulut servisi uzun yıllardır kullanılmaktaydı. Google Drive kullanan birçok insan mevcut ve artık Google Drive değişme yoluna girdi. Hem isim değişikliğine, hem logo değişikliğine hemde fiyat değişikliğine giden Google, artık Drive ismini kullanmayacak, artık Google One olacak. Fiyatlandırma konusunda da düzenlemeye giden Google, Drive’a göre One platformu daha ucuz olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”17396″]

Google Drive, hayatına Google One olarak devam edecek ve fiyat ucuzlayacak. Bir Google hesabınız varsa, ücretsiz olarak dosyalarınızı Google Drive üzerinde saklayabiliyorsunuz. Yıllardır “Drive” olarak adlandırdığımız bu servisin yeni adı Google One oldu. 

Google Drive Gidiyor, Google One Geliyor! (Daha Ucuz)

Biraz daha detaya inelim, ilk etapta, Google One yalnızca sınırlı şartlarla kullanıma sunulacaktır. Ücretli bir Drive depolama alanı planınız varsa gelecek aylarda Google One’a geçişiniz otomatik olarak sağlanacaktır. Yararlanabileceğiniz yeni avantajlarla ilgili ayrıntılar içeren e-postayı kaçırmadığınızdan emin olun. Google One hakkındaki gelişmeler e-postama gelsin derseniz buraya tıklayın.

Google One planları 100 GB için aylık 1,99 ABD doları, 200 GB için aylık 2,99 ABD doları ve 2 TB için aylık 9,99 ABD doları başlangıç fiyatlarıyla satışa sunulacaktır. 2 TB’tan büyük planların fiyatlarında ise değişiklik olmayacaktır. (Mevcut 1 TB Drive planları herhangi bir ek maliyet olmaksızın 2 TB’a geçirilecektir.) Şirket, Google One’ı daha yaygın hale getirmek için çalışmalarını sürdürmekte. Google One ilerleyen zamanda tamamen Google Drive yerine geçecek. Detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google, Ana Sayfasına Bir Yenilik Ekledi!

Buğra Noyan

Android ve iOS İçin Microsoft Edge Duyuruldu!

Buğra Noyan

Müjde: Wikipedia, Sonunda Türkiye’de Yeniden Açıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.