Google Drive Gidiyor, Google One Geliyor! (Daha Ucuz)

Google’ın popüler bulut servisi olan Google Drive artık yolun sonuna geldi. Google Drive servis hayatına Google One olarak devam edecek ve fiyat ucuzlayacak.

Google’ın bulut servisi uzun yıllardır kullanılmaktaydı. Google Drive kullanan birçok insan mevcut ve artık Google Drive değişme yoluna girdi. Hem isim değişikliğine, hem logo değişikliğine hemde fiyat değişikliğine giden Google, artık Drive ismini kullanmayacak, artık Google One olacak. Fiyatlandırma konusunda da düzenlemeye giden Google, Drive’a göre One platformu daha ucuz olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”17396″]

Google Drive, hayatına Google One olarak devam edecek ve fiyat ucuzlayacak. Bir Google hesabınız varsa, ücretsiz olarak dosyalarınızı Google Drive üzerinde saklayabiliyorsunuz. Yıllardır “Drive” olarak adlandırdığımız bu servisin yeni adı Google One oldu. 

Google Drive Gidiyor, Google One Geliyor! (Daha Ucuz)

Biraz daha detaya inelim, ilk etapta, Google One yalnızca sınırlı şartlarla kullanıma sunulacaktır. Ücretli bir Drive depolama alanı planınız varsa gelecek aylarda Google One’a geçişiniz otomatik olarak sağlanacaktır. Yararlanabileceğiniz yeni avantajlarla ilgili ayrıntılar içeren e-postayı kaçırmadığınızdan emin olun. Google One hakkındaki gelişmeler e-postama gelsin derseniz buraya tıklayın.

Google One planları 100 GB için aylık 1,99 ABD doları, 200 GB için aylık 2,99 ABD doları ve 2 TB için aylık 9,99 ABD doları başlangıç fiyatlarıyla satışa sunulacaktır. 2 TB’tan büyük planların fiyatlarında ise değişiklik olmayacaktır. (Mevcut 1 TB Drive planları herhangi bir ek maliyet olmaksızın 2 TB’a geçirilecektir.) Şirket, Google One’ı daha yaygın hale getirmek için çalışmalarını sürdürmekte. Google One ilerleyen zamanda tamamen Google Drive yerine geçecek. Detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.

Göz atın:   Chrome'dan Android Cihazlara Büyük Şok!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu