TeknoDiot
     
     
     

Google, Ana Sayfasına Bir Yenilik Ekledi!

Google, Ana Sayfasına Bir Yenilik Ekledi!

İnternet dünyasının babası olan Google’ın ana sayfasında bir takım değişikliğe gitti. İşte detaylar.

Google, arama yapabildiğiniz ana sayfasına “Hakkında” ve “Market” bölümlerini ekledi. Google‘ın ana sayfası bildiğiniz gibi sadelikten yana. Bu sadeliği biraz hareketlendirmek istemiş. Ancak “Market” bölümüne daha ülkemizde ulaşılamıyor. Nedeni aynı sebepler.

google.com“un sol üst köşesine “Hakkında” ve “Market” bölümlerini ekledi. Ancak Google TR‘ye girince sizde ve bende Hakkında ve Market bölümünü göremiyoruz. Yakın zamanda bu bölümlerin ülkemizde de görüntülenebilir hale geleceği açıklandı. “Hakkında” kısmında ise Google‘ın gelişmeleri aktardığı blog ve şirketin bilgilerinin yer aldığı kısımlar olacak şekilde tasarlanmış.

Google, Ana Sayfasına Bir Yenilik Ekledi!

:: İşte Microsoft Edge’in Aktif Kullanıcı Sayısı!

Market bölümünde de Google’ın fiziksel ürünlerini sattığı bir e-ticaret portalı olacak. Tekrar açıklayalım Market sayfasına gittikten sonra ürünü görebilmeniz için ülke seçmeniz gerekiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yeni Özellikler Kazanan Samsung Galaxy Watch Active 2 Türkiye’de

Buğra Noyan

Çin Dünyanın En Güçlü Yüz Tanıma Sistemini Kuracak

Buğra Noyan

Android 11, Uygulamaların Tekrar Tekrar İzin İstemesini Engelleyecek

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.